Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért esik rosszul, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik rosszul, hogy a volt férjem is tovább lépett?

Figyelt kérdés
Olyan butaság. Én vetettem véget a kapcsolatunknak, nagyon sok megoldhatatlan apró dolog miatt már nem bírtam vele élni. Egyikünknek sincs még senkije, de látom rajta, hogy elfogadta a helyzetet, és már nem próbálkozik, mint eddig, nem bókol, stb. Olyan buta vagyok, hiszen eddig azt vártam, hogy ez bekövetkezzen, most meg rosszul esik. Csak az egóm miatt van? Vagy miért?
2010. nov. 16. 15:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
Vagy azért, mert még mindig szereted a lelked mélyén...
2010. nov. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Vagy azért, mert az ember óhatatlanul, kimondatlanul is vágyik arra, hogy szeressék, keressék. Még akkor is, ha mi dobtuk ki a másikat. Én jártam így régen. Kb. tízszer is "kidobtam" a pasimat, és mindig visszakönyörögte magát.. aztán egyszer csak már nem... hát mit mondjak, vacak érzés volt. (Persze akkor még tizen-huszonévesek voltunk) :)
2010. nov. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ezek szerint én még nem léptem tovább, igaz? :(
2010. nov. 16. 15:26
 4/23 anonim ***** válasza:
78%
Hát.. szerintem nem. :(
2010. nov. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
46%
Áhh csak irigy vagy rá mert ö már boldogul...
2010. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%
Biztos,h jó h kidobtad? Átgondoltad? Ha kibékülnétek se lenne javítható az eddigi hibáitok?
2010. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
Magadban kéne eldöntened,hogy szerelem vagy csak annak az érzése hogy már nem uralod már nem a tiéd,és talán nemsokára másé lesz,az bánt-e.Voltam így aztán végül is rájöttem hogy csak az uralkodási vágy lángolt,hogy ha enyém nem akkor másé se legyen.Ezt akkor tudnád igazán eldönteni ha megismernél valakit.Szerelmet szerelemmel lehet csak gyógyítani,,,szerintem.
2010. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
Én is 1 évig szenvedtem, mert idegesített, hogy régen még nem tudott volna nélkülem élni, de ahogy szakítottunk, már tovább is lépett! Áá mocskos érzés ez, de rájöttem, mekkora hülye voltam , hogy ezen lovagolok. Most megismertem egy százszor jobb pasit, és röhögök saját magamon :D majd meglátod Veled is így lesz! ;) Amúgy az exek tuti gondolnak Ránk, ezt ne felejtsd el! Van amelyik vissza is sír titokban, na az ilyenek bújnak el a leghamarabb, és azt hiszed túllépett Rajtad! Pedig neeem :D
2010. nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Jaj, dehogy vagyok irigy. A válást pedig ezerszer meggondoltam, egy évig érleltem magamban a gondolatot, próbálkoztam, leültem vele megbeszélni, stb. Nem volt változás, én pedig nem akartam tovább boldogtalanul élni, mert a gyerekre is kihatott, frusztrált voltam, türelmetlen, hamar felemeltem a hangom... átrágtam ezerszer s a dolgot, már csak a gyerek miatt is.
2010. nov. 16. 15:34
 10/23 anonim ***** válasza:
55%
Lehet h úgymond ellaposodott minden,meg úgy érezted h nem elég "férfi " meletted,mert mindig kedves meg előzékeny,aztán amikor most más lett kezdene érdekelni a dolog.Mert valljuk be sokszor van az h nem az a pasi tetszik aki ajtót nyit,hanem az aki "kicsit rossz".Lehet rájöttél h ez a pasi kell neked.Szerintem is még fontos neked csak sokszor az ember elfelejt "szeretni".
2010. nov. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!