Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért nem láthatom a gyermekei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem láthatom a gyermekeimet?

Figyelt kérdés

2010.11.12-én arra jöttem haza a munkából hogy a családom nem volt ithol s mivel a feleségem már 2006.08.10-én is meglépett egy 16 éves sráccal(holott ő 24 éves volt)így rögtön gondoltam valami pasi van a dologban,tehát rögtön mentem a bejelentést megtenni(de nem intézkedtek)azóta sem tudom hogy konkrétan merre lehetnek mert a rendőség nem ad ki információt.2006.08.10-én még annyival volt könnyebb elviselnem mivel itt hagyta a 2 két gyermeket egy akkor még 3éves kislányt s egy 1/5éves kisfiút s volt kiben vigasztalódnom akkor oda volt 1/5hónapig.de most ismét itthagyott s elvitte a gyermekeimet is mondván ot ahol most vannak jobb helyük van de viszont tudtommal jogom van a gyermekeim felügyeletéhez s hiába megyek a gyámhatóságra fülük botját sem mozdítják mert kifogásolnak azzal,hogy előbb meg kell indítani a vállást aztán meg az elhelyezést de addig az anyukánál hagyják de ez a nő akinek annyi mindent megbocsájtottam már el akar szakítani a gyermekeimtől pedig nem dohányoztam már éve mindaddig míg ismét meg nem lépett s nem hagyott mást csak egy halom kifizetetlen számlát amiről mindvégig hónapokon keresztül azt hittem hogy ki van fizetve s ráadásúl még a jelzálog hitelt sem fizette rendszeresen ami az anyukám nevén volt így a bank felmondta a hitel szerződést s most ezek utn mikor takaritottam találtam meg a halom csekket s a törvény mégis neki hisz.

Mit tehetek mert míg a gyermekeim nála vannak addig másnak tanulják meg azt mondani hogy apa s még belegondolni is rossz hogy amiről azt hittem minden szép és jó most egyszerre szerte foszlik hogyan kaphatnám visssza a családomat akár a feleségemmel együ akár nélküle mert míg én odavoltam dolgozni most derűlt ki hogy ő bizony nagyonsok társkeresőn s online jáékoldalakon folytatott különböző viszonyokat s a bevallása szerint a mostani pasijával is a chat.hu-n ismerkedett meg holott még csak a válási keresetet sem adta be de ennek ellenére ő mégis társat keresett mikor még házastársi viszonyban élünk.

Miaz nincs kellő jogom a gyermekeimhez?Én midig hű voltam hozzájuk


2010. nov. 21. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég! Fordulj ügyvédhez! De minél hamarabb.

Ezek után még te visszafogadnád a feleséged? Lelépett a gyerekeit hátrahagyva egy 16 éves sráccal.

Tudod a ti esetetekben lehet, hogy te kapnád a felügyeleti jogot. Azonnal keress egy ügyvédet!

2010. nov. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jogod van a gyerekeidhez! Ügyvédhez azonnal!
2010. nov. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azzonal ad be a vállást már rég meg kellet volna tenni akkor nem szórhatná rá az adóságait, kérd a felügyeletett nagy esélyel te kapod de ehhez most rögtön lépni kell.

A bírosági ingyenes panasznapon adnak tanácsot.

2010. nov. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak 206.08.10-e óta van egy harmadik gyermek aki2010.11.21-én volt 3 éves de csak telón keresztűl tudtam felköszönteni mivel valahonnan megtudták hogy épp sogorom közelében vagyok de viszont a csávó megfenyegetett ha nem állítom le a nomozást akkor a büdös életbe nem látom viszont a feleségemet nos szóval hajlandó vagyok sokmindenre de szeretném ha gyermekeimet nekem ítélné a bíróság mivel 4 évente nem számit neki kinek de összetöri a szivét s most szerintem annak ellenére hogy nem voltam játékos apa (mert a komoly életre tanitottam őket pl:JUDO-ra is jártak a kislány 2 évet a fiú 0/5 évet)attól függetlenül szeretem a gyermekeimet s most már énis tudnék játszani velük.Csak sajna nincsenek sehol hiába kerestetem őket nem adnak ki infót a hol létükről.
2010. nov. 22. 00:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyósod-apósod tud már róla, hogy eltűnt a lányuk?
2010. nov. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
anyós,após meghaltak rokonokkal nem tartotta a kapcsolatot.
2010. nov. 22. 03:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Nehogy visszafogadd az a qrvát!Irány egy jó ügyvéd!
2010. nov. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
te atya ég, mik vannak, sürgősen keress egy ügyvédet és indítsd el a válást. Én is anyuka vagyok, de ezt soha de soha nem tenném meg a gyerekeim apjával, hogy elszakítom tőle a gyerekeket, vagy hogy éppen otthagyom őket egy fiatal srácért. már ne is haragudj de az ilyen nő NEM ANYA!!!! Ezek után kíváncsi leszek hgoy a bíróság neki ítéli-e őket. Harcolj értük, a tieid is!!!!!!
2010. nov. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ügyvéd!
2010. nov. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

off.

történt valami azóta? ugye léptél?

Én szégyellem magam, hogy vannak ilyen nők is

20 éves anya

2010. nov. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!