Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Hagyjam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hagyjam el?

Figyelt kérdés

3,5 éve vagyunk együtt, an egy 18 hónapos lányunk (tudom, hogy korán jött, de halálosan szerelmes voltam).

A kapcsolatunk egyre rosszabb. Már nem is igazán beszélünk, csak ami nagyon fontos, a kislánnyal kapcsolatos meg hasonlók.

Nem szeretem....egyátalán. Állítólag ő szeret, de sokszor úgy elhord mindennek, hogy nem is nagyon hiszem el neki. Még a legkisebb dolgokot is összeveszünk. Engem pl nagyon zavar, hogy a kislányt még soha nem vitte sehová, nem tolta babakocsiban, nem tette tisztába, éjszaka egyszer sem kelt fel még hozzá. Megeteti néha azóta, hogy már nagyobb, ehet a "felnőtt" ételekből is. De még ez is nehezére esik, akkor inkább azt mondja, hogy menjünk be míg eszik, mert neki nincs kedve utána a gyereknek pl kezet mosni....

Szülés után 2x műtöttek nyőgyógy. daganattal, és persze nem lehetett szexelni....kb a fele várakozó időt várta ki, utána csak nyaggatott vele. Mostanra eljutottunk oda, hogy már egyátalán nem kívánom a szexet.....se vele, se mással.... És persze ez csak ront a helyzeten. De miért is kívánjam a szexet, ha minden nap csak bánt, szavakkal. Nem jó így és persze a kislány is sejthet valamit, nem akarom, hogy tönkre menjünk benne. Már el akartam menni egyszer, de akkor meg lelkiismeretfurdalást okozott azzal a mondatával, amit a gyereknek nyögött be, hogy nincs apád...nem vehetem el az apját, úgyhogy inkább maradtunk, de most minden rosszabb. Főleg hogy mindenért engem okol, ő természetesen nem hibás semmiben. Mit tegyek?

Légyszi segítsetek!!!


2010. nov. 25. 08:42
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:

Kimaradt, hogy én 22, ő 45 éves....

Ne alázzatok légyszi a korkülönbség miatt!

2010. nov. 25. 08:44
 2/37 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen miatt ne legyen lelkiismeret furdalásod, te még fiatal vagy, találhatsz apát a gyerekednek. Egyedül te látsz bele mélyen a dolgokba, ha hosszú távon rosszul érzed magad ebben a kapcsolatban, és úgy érzed már mindketten mindent megtettetek azért, hogy jobb legyen, de nem sikerült, utána fontolgasd a válást.
2010. nov. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Először tisztázni kellene ki mit hol rontott el, de vele nem lehet. Csak a saját igazát fújja, nem érdekli semmi más. Csak azt hajtogatja, hogy nem tudja mi lenne vele a gyerek nélkül, talán......már minden megfordult a fejében. Nem tudom, mi legyen és ha tényleg hülyeséget tenne, hogy magyaráznám el a lányomnak???
2010. nov. 25. 08:57
 4/37 anonim ***** válasza:
Pontosan én is így voltam, vagyok mint te. Ahogy megszületett a baba megszületett a pokol is. Mindennaposak a mocskos szavak, annyira lehord mindennek, hogy már a fülemet kell befogjam és elvonuljak a szoba másik végébe, vagy a fürdőben. Neki is nagyon útjában volt a gyerek. Sosem vitte sétálni, baba kocsikázni a babát. csak akkor amikor tudta, hogy jön az anyja hozzánk, hogy tudjak mit válaszolni az anyjának ha kérdez. Minket is bezavart állandóan a szobába, ha rágyújtani akart egy cigire, ami persze egész nap tartott, vagy mert idegesítette e gyerek jelenléte. Sokszor már elzavart minket sétálni. Volt amikor menekülés képpen vittem a babát babakocsival sétálni, csak ne legyünk bezárva a kisszobában, ha lett volna kulcs akkor a kulcsnak is benne kellett volna lennie a zárban, hogy a gyerek ne jöjjön ki. Ha pedig sikerült kijönnie a gyereknek, vagy kénytelen voltam kiengedni az ajtón mert már sírt nagyon a gyerek, akkor nagy ordibálások, mocskos, paraszt lehordások voltak a következményei. Ha este sírt a gyerek akkor is csak azért jött át, hogy engem bántson szavakkal. Így ment ez 3 évig. Nem csak a nőiesség mivoltot, de az emberi méltóságot kiölte belőlem. Én már el se tudom képzelni, hogy valaha igazi nő legyek, szeretnék egyedül lenni a gyerekkel, mert nekem nincs útban. Mindent szeretnék csak pasit nem soha többet az életembe!
2010. nov. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod a választ... Nem kezdek arról papolni, hogy bele se kellett volna menni egy ilyenbe, megkapod majd másoktól és tudod magadtól is. De ott van neked a kislányod. Ő a legfontosabb. Ő még nagyon picike, meg fog tudni szeretni mást is. Ne ragadj le egy nem működő kapcsolatban. Én is 22 vagyok, nemrég szálltam ki egy 4 éves kapcsolatból. Igaz nálunk nem volt gyerek, csak egy kutya, de szerintem még gyerekkel is megéri lépni, ha nem vagy boldog. A gyerekednek egy boldog, kiegyensúlyozott család kell, nem egy tönkrement anyuka, meg egy nemtörődöm apuka.
2010. nov. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok: Még annyit, hogy az utolsó évben kezdődtek a verések, bántalmazások. Nem mindennap de elég ha 1 hónapban egyszer előfordul, nem kell rendszeres ütés-verés, hogy egy nő ne akarjon tovább élni azzal a pasival. Ráadásul a gyerek előtt.
2010. nov. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

08:59!

Sétálni?! De jó is lenne! Még oda sem, vagy csak nagy pofavágások meg összeszólalkozás árán. Vmelyik nap el akartam menni aze gyetlen barátnőmmel aki megmaradt kb 1-2 órára. Erre benyögi, hogy már voltál a múlt héten anyádnál 3 napig. Mondom persze, mert akkor is inkább elmentem kicsit, hogy átdondoljam, minthogy itt hagyjalak örökre, de ha ilyen vagy az sem késik soká.

Semmi nem tetszik neki...

Fodrászhoz mennék, de minek, évente 1x elég! Köszi, és mégy legyek nő?! Lábtörlőő!!!

2010. nov. 25. 09:04
 8/37 anonim ***** válasza:
09:02-es vagyok. Én írtam a hasonló esetet babakocsisat, csak közben más megelőzött, mégsem az előző lettem volna. :-)
2010. nov. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
09:02! És a zsarolás??? Ez lényegében az! Azzal mit kezdjek?
2010. nov. 25. 09:06
 10/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy itt vagytok velem!
2010. nov. 25. 09:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!