Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt akinél utolsó csepp az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt akinél utolsó csepp az anyós volt?

Figyelt kérdés
ma ünnepeltük a fiam névnapját és az anyósommal durván összevesztünk. Idáig rengetegszer tűrtem, de most mivel a fiamról volt szó felment bennem a pumpa, válaszoltam neki, amire ő is válaszolt. Úgy váltunk el h az ajtóba azt mondta h a k@rva anyádat (előtte ráadásul tényleg az amyámról volt szó) és én mondtam h a Tiédet! Na ezek után a férjem kibukott, h hogy tehettem ilyet és h még ha bocsánatot kérnék az anyjától. Eszem ágába sincs, a házassáunk eddig is romokban hevert, de mivel jómodorra neveltek próbáltam elkerülni az anyóssal a konfliktust. Szerintem egy anyós nem feltétlen ilyen, szerintem jól is ki lehet jönni, meg lehet vele is beszélni a dolgokat, a házasságunkat viszont nagyon aláásta, semmiképp nem akarok így gyűlölködésben élni, szóval kijelentettem h nekem ez volt az utolsó csepp!!!
2010. ápr. 16. 22:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt szép visszaválaszolni és lealacsonyodni a szintjére de valahol meg tudlak érteni.Én biztos nem kérnék bocsánatot főleg ha nem ez volt az első ilyen eset.Az én anyósom is próbálja fúrni a kapcsolatunkat hála égnek kevesebb sikerrel.Nekem akkor telt be a pohár amikor konkrétan megmondták a páromnak hogy szakítson velem(nem vagyunk 16 évesek és okuk nem volt rá hog ezt mondják)
2010. ápr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hát igen, a lealacsonyodás dologban igazad van, de épp előtte közreműködtek a gyermekek fejreesésében, kioktattak h rosszul csinálom a lejegelését a púpnak és az anyósom azt is kijelentette h menjek haza, ha ilyen vagyok, mert ez nem az én házam.....félreértések elkerülése végett a férjemmel közösen vásároltuk az ingatlant, vagyis közös hitelből,a hitelt ráadásul a gyedemből fizetjük.....egyszerűen eldurrant az agyam, nem így neveltek, de végülis örülök h nem hagytam magam tovább alázni ez így már nem mehetett tovább
2010. ápr. 17. 14:36
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem meg jól tetted, én még hozzá is tettem volna :S Nehogymár a férjed rád legyen kiakadva, az ő anyja kurv* anyázott le téged.

Azonban a házasság dolgon még gondolkozz el, próbáld menteni a dolgot. Teljesen megértelek, hogy ki vagy bukva, de hallgass rám , szervezzetek több közös programot. Valamikor csak szerettétek egymást, csak voltak boldog pillanataitok. Gondolj végig mindent, ez így korrekt és hátha sikerülne megmenteni a dolgot.

2010. ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!

Jól tetted!Na én is adtam volna neki,hogy le

qrvázott.Nálunk is volt ilyen!Meg kereste a férjemet a munkahelyén,és azt monda:a feleségedről azt mondják,hogy Qrva.Na én erre kivártam a pillanatot,és szemtől szembe megkérdeztem,kérdőre vontam.Erre azt mondja,hogy:mi találtuk ki.Nem az első húzása volt,egy némber,minden lében 2 kanál.Én úgy döntöttem ne keresse a társaságom,én is ugyan ezt teszem vele.

A férj dolgok gondold át!!

Anyósodra meg tegyél nagyívbe rá!!

2010. ápr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, szerintünk durvábban kellett volna :D Túl gyengekezű voltál, én keményebbet visszaszóltam volna neki, de komolyan. Jó tudom,nem szép dolog, és én tényleg egy végtelenül nyugodt természet vagyok, nehéz felidegesíteni, de egy ilyentől ki nem lenne mérges?
2010. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

hát először a férjem nagyon az anyját "pártolta", h tisztelet meg stb......tegnap a nagy balhé után átjött egy havereja is beszélgetni, igazolást akart, h jól gondolja, aztán a barátja meg jól megmondta, h nekem van igazam és jó lenne ha leállítaná az anyját, ill. mellém kellett volna állnia, tegnap este óta szinte könyörög, h mondjam h hogy legyen és ő megteszi, ha választania kell minket választ,na de tényleg sokszor volt már ilyesmi szituáció....csak nem ennyire durva. Szerintem nem működik úgy egy kapcsolat, h a családdal fasírtban vagyunk. Én megmondtam h nem kérek bocsánatot, mert nem érzem, h kéne és ha az anyós úgy gondolná (nem fogja) h kér, azt sem tartanám őszintének a nagy k@rva anyázás után, szerintem egy 50 éves ember szűrje meg a szavait. Egyébként a férjem mondta, h a lakásos dolgot nem úgy értette, mert később beszéltek telefonon szóval más ő is visszakozik......persze ő is rájött gondolom, h ezek után mikor láthatják az unokát...

köszi a válaszokat, várok még hozzászólásokat

2010. ápr. 17. 18:17
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

én csak egy pofont adtam volna neki a visszaszólás helyett:)nem vagyok verekedős angresszív,sőőőt, de volt egyszer olyan,hogy nagyapámnak adtam puszit az meg beleharapott az arcomba és szembe köpött....hát felemeltem a kezem.

Nagyanyám hasonló kaliberű mint az anyósod,kavart már elég sz@rt,rosszabbakat is, de hálistennek apám azért megvéd.


Én a férjed is hagynám a francba,kinek kell olyan aki megse véd az anyja elől.már te vagy és a gyerek a családja...nem az anyja aki sza,rba se néz....:/


hálát adok az égnek,hogy jó anyóst fogtam ki:)

2010. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A mi házasságunk is romokban hevert, az utolsó lökést a drága anyós adta meg. Férjem haza is költözött hozzájuk 1 egész hónapra. Majd rájött,hogy hibázott,és mellém kellett volna állnia nem egyszer. Másfél éves a fiunk, most itthon van már egy hónapja,eddig működik,de tudja,ha még egyszer hibázik,és anyósnak támadási felületet hagy,vagyis nem véd meg (megtudom védeni magam,de sajnos akkor rosszul fog járni-lelkileg mindenki),akkor nincs folytatás. Nekem nagyon hiányzott,és nem éri meg anyós miatt szétmenni,hisz rengeteg szép is van minden mögött,de néha én is elkeseredtem és inkább választottam volna azt,hogy férj nélkül,mint anyóssal...,hát majd meglátjuk! Kitartást!
2010. ápr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

az évek alatt összegyűlt düh egyszerre tört felszínre, talán az volt az anyósom szerencséje, h a gyereket le kellett ápolnom és így volt egy kis időm lenyugodni.

nekem is fiam van és szörnyű dolognak tartom, h egyes anyák tönkre teszik a fiuk életét azzal, h úgy gondolják, h egy gyerek örökre az ő tulajdonuk és bármit tehetnek vele és ennél csak az a durvább, amikor a választott párról is úgy gondolják, h majd ők jól megmondják. mindenképp jó lecke és egy életre megtanultam, h én ne legyek ilyen a fiammal, mert már látom h mit okoz egy ilyen anya. a férjem már minket akar, de már nem tudok hinni neki, vissza a feladónak.

az utolsónak sok sikert kívánok a házasságához!

2010. ápr. 18. 15:32
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálunk is az anyós volt az utolsó csepp a pohárban. A sztori röviden: Férjem az anyjánál volt, amikor hívtam telefonon, de valamin sikerült összeugatnunk, amit ugye hallott az anyós is. A férjem az anyjától hazajött. Itthon már nem veszekedtünk, mire hazajött, lehiggadtunk mindketten. Majd alig telik el 20 perc, anyós beront a házba, becsapja a bejárati ajtót, mint valami westernfilmben a csapóajtót, meggyőződése volt, hogy én itthon is folytattam a kicsi fiával a veszekedést és elkezd nekem papolni, lek*vázni stb. Én meg a kislányommal otthagytam őket édeskettesben a fiával (hozzáteszem az én lakásom), mert ha ennyire megértik egymást, akkor értsék csak meg nélkülem ezentúl.még most is dühös vagyok, pedig egy hónapja történt a dolog. Mostmár csak a papírt várom, mikor lesz a tárgyalás, mert már beadtam a válópert..
2010. ápr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!