Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem elvált! Ha kiderül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem elvált! Ha kiderül, hogy a kisebbik lánya nem az ővé, akkor lemondhat a gyerekről? Persze az anya új pasija szerencsére elfogadja a gyerekeket. (mint én is).

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szóval az exeddel van közös gyermeketek, és a kisebb nem Tőle van?

És ha kiderül, akkor nem kell-e tartásdíjat fizetnie?

Ez lenne a kérdés?

2010. dec. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lemondani csak úgy tud róla, ha egyúttal örökbe is adja.
2010. dec. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha a kisebbik gyerek nem az övé (feltételezem, hogy apasági vizsgálatot végeztetnek), akkor arra a gyerekre nem kell gyeretartást fizetnie, és jogilag sem ö lesz az apja, azaz nem kell lemondania, hanem megszünik az apasága.
2010. dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a kérdező a pasi új felesége, az anya az ex ;)
2010. dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hú, ezt a kérdést... :S
2010. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Tételezzük fel, hogy én vagyok az elvált pasi, a két lány apja. Azt hittem, hogy a kislány az enyém. Végigizgultam a terhességet, az ultrahangokat. Ott voltam a szülésnél. Én fürdettem, én ringattam, én olvastam neki esti mesét, engem tart az apjának.


Ezek után hogy kérheti azt tőlem bárki, hogy mondjak le a gyerekemről csak azért, mert nem az én génjeimet hordozza? Lehetek én ilyen szemét ezzel a kislánnyal?


Én nő vagyok, egy gyermek és egy pocaklakó anyja. Ha most valaki ideállna elém azzak, hogy akit a fiamnak tartok, nem a vér szerinti gyermekem, és mondjak le róla... hát én képtelen lennék. És nem tudom elképzelni, hogy más hogy képes megtagadni azt, akit évekig a saját gyermekének hitt.

2010. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha a gyerek a nevére lett iratva nem mondhat le róla ha biologiailag nem is az övé. Jogilag ő az apa.
2010. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én az új feleség vagyok! Nagyon imádjuk a lányokat! De az anya, a kisebbik lányt (akiről feltételezzük, hogy nem a páromé) folyamatosan tiltja tőlünk. A nagyobbik lányt a világból is kivihetnénk, de a kisebbiket nem! Alig engedi el hozzánk és a kislány állandóan egy másik férfinál van. Ha kiderülne, hogy nem a páromé, akkor az ex felesége lenne az első, aki eltiltaná tőlünk és megkeresné az apját tartásdíj miatt! Mi a 2 lány után 28000 ft ot fizetünk, de emellett segítünk mindenben és mégsem elég!
2010. dec. 9. 07:51
 9/14 A kérdező kommentje:
Aki megnézné őket képekben , tudok küldeni fotókat az összehasonlításhoz! Persze csak privátba!
2010. dec. 9. 09:35
 10/14 anonim ***** válasza:
Na szép, még képet is küldenél...Személyiségi joga nincs a gyereknek, ugye? Mellesleg én és a testvérem egyik szülőnkre se hasonlítunk, sőt, még egymásra sem, mégis ugyanaz az anyánk és az apánk...
2010. dec. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!