Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnátok ha a házastársatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok ha a házastársatok ugy akarna élni tovább hogy ne legyen szex? Amugy jól megvagyunk. Szerinte szex nélkül is boldogan élhetnénk. Terhes. Csak addig kellett neki a sex mig baba lett

Figyelt kérdés
bevalotta most már soha többet akar szexelni. mi tévő legyek? más nök is ezt csinálják?
2010. dec. 13. 11:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
26%
Spermadonornak jó voltál te is,de többé nem kell a szexed se meg valószinű igazából te se mert megvan amit akart:GYEREK...
2010. dec. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom miért kell mindenféle kihasználós riherongynak kikiáltani azt a nőt? Lehet, hogy oka van annak, hogy nem akar szexelni. Ki lát bele a lelkébe? Senki, még a párja sem.


Én is nagyon hosszú időt hagyok meg 2 szeretkezés között. Nálam az az oka, hogy mikor a fiamat szültem, utánna rosszul vart össze az orvos, és igy nekem fájdalmas már az is, ha csak megkivánom a párom. Maga a szeretkezés sem egy élmény igy már, bárhogy is szeretem a kedvesem. Voltam orvosnál, hüvelyplasztikára szorulok, de félek tőle, igy húzom-halasztom a dolgot, miközben tudom, hogy magától nem oldódik meg, ezen túl kel esni. Mondtam már többszö is a páromnak, hogy amig ez a helyzet fenn áll, nem érzem tisztességes dolognak, hogy elvárjam a hűséget, ha úgy érzi, hogy neki kevés az a 3-4 havonta 1 alkalom (mert valóban nagyon fáj, igy már félek is tőle, és ezt meg is érti, hisz látja rajtam, hogy gond van, és velem volt az orvosnál. És ő is azt mondja, hogy félne, ha neki kellene kés alá feküdni ilyen intim helyen.) Szóval, mondtam neki, hogy megcsalhat, ha neki kevés vagyok, és miért nem lenne ez kevés egy egészséges embernek? Szóval, lehet, hogy a kérdező feleégével is csak le kellene ülni, és megbeszélni a dolgot.

2010. dec. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
24%
Soha többé szex,azért ez durva,a férj meg maszturbáljon ha kivánja...A nőnek jó mert van kölyke elérte amit akart...És a férje mit tegyen,nem csak a őt kell sajnálgatni...Én megcsalnám a helyedvbe ,vagy a nő helyébe legalább hagynám hogy megcsaljon...Nehogy már élete végéig szex nélkül éljen szerencsétlen kérdező mert asszonykának összejött amit akart a kölyök...
2010. dec. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:

Nem elválni kell, hanem rendbehozni ezt aszexdolgot. Ezt mondja - nem is értem, akkor neked miért egyértelmű, hogy íg yis lesz? Miért lenne úgy, ahogy ő mondja?!?

Kettőtök döntése ajövő! Mondd meg neki, hogy azzal hoyg hozzád ment, elköteleze magát a sírig tartó szexre! Ez a házasság. Egy TEST egy lélek. Van olyan is, hoyg házastársi kötelesség: ezt pont erre mondják.

Nyugodtan meg is fenyegetheted: ha nem él veled házaséletet, azzal megszegi a házasság szerződését, az válóok! (Nme kell elválni, csak ijeszd meg!)

Nehogy már azt higgye, hogy amit szeszélyében kitalál, annak úgy is kell lennie!

Egyébként lehet, hogy a hormonális változások miatt hamarosan vágyni fog a szexre. De ha nem is kíván, meg kell tennie érted, hiszen házasok vagytok: nyilván szeret, és fontos neki, amire te vágysz.

Mondd el neki, hoyg neked ez nem megoldás, hoyg ő nem élvezi! Forduljatok szexológushoz segítségért! Igen, így terhesen. Sokan még jobban kívánják így a szexet.

A gyermeketeknek családra lesz szüksége. Olyan nibncs, hoyg szexmenetes házasság - hacsak nem mindkettő így akarja, de az sem legjobb a gyerekeknek, mivel a szexuális mintát is tőletek kell tanulják!


És kistesót majd a gólya hoz, vagy hogy képzeli?

Nyugodtan állítsd ultimátum elé: vagy megoldjátok ezt a szexdolgot, és hajlandó veled együtt dolgozni a megoldásért, vagy nem lát többet és a gyereketeket is magaddal viszed, mivel ő szegte meg a házassági fogadalmát, ő az oka, ha elváltok! És el ne hidd, hogy te vagy a szemét!


Persze, nem kell elmenned gyerekestől, csak ijeszd meg, mert szerintem a kis feleséged valami hiszti rohamban van most -legalábbis ez alapján amit írtál. Itt a meggyőzés nem ér semmit,ki kell józanítani. Ezek a kemény mondatok afféle verbális pofonként funkcionálnának: ezektől magához tér. Mert értjük, hoyg nem kell a szex, csak ilyenkor nem hisztizni kéne, meg sírig elutasítania a férjét, hanem közösen keresni a megoldást. És nem a rosszlányoknál!


Vannak módszerek a vágy felkeltésére, kicsit járj utána: illatok, masszázs, közös élmények, játékok, vágykeltő ételek - próbálj beetni mindent, ha az sem megy, akkor szakember segít - de ez nem megoldás, hoyg egy életre elbújunk a probléma elől. Kérdezd meg, szeret-e, ha igen, akkor nyilván fontos eki, hoyg együtt legyetek boldogok.

Ha nem, akkor meg kell tudni, mi a bAJ, FEL KELL SZÍTANI A SZERELMET. hÁZASOK VAGYTOK, együtt kell élnetek, és boldognak kell lenennetek. Együtt. Mindkettőtöknek. És ezért neki is dolgoznia kell! Nem hisztizni. Főleg, hoyg a szíve alatt a gyereked.Ez duplán kötelezi őt, hoyg együttműködjön veled. A házasság nem szeszély, hanem egy komoly szerződés, eg yéletre, amit ő is aláírt. Lehetnek nehézségek, de akkor is teljesítenie kell, amit ígért. És ha nem megy, akkor meg kel találni a módját, hoyg menjen.

Nme tenyészállat vagy, hanem a férje, atársa egy életen, és a gyermek a te gyermeked, kettőtök a gyermek családja, nem teheti meg egyik családtag, hoyg csak úyg önkényesn kijelentget buaságokat.

Te túl elnéző vagy az asszonnyal, de itt az ideje, hogy a sarkadra állj, és komolyan beszélj vele. És nem kell engedni butaságoknak, neki is vannak kötelességei.

Térjen magához, az hoyg terhes, egyáltalán nem indokolja, hoyg úgy viselkedjen, mint egy elkényeztetett bakfis.

És azt sem, hogy ne lehessen neki szólni, ha valamit nem helyesen képzel el.

Nem fogtok ezért elválni, mert őnagyságának hüle gondolatai támadtak. Főleg nem most, mikor úton atrónörökös! Tessék ezt megoldani!

A házasság nem csak Hawai, de pont ez alényeg. Ketten túllépni a nehézségeken.

És nem vagy perverz, a szex feltétele akiegyensúlyozott családi életnek, ami alapja aszületenndő gyermekek boldog gyerekkorának is.

Na beszélj vele!

De komolyan, lássa, hoyg nem viccelsz!

2010. dec. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
45nő
2010. dec. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
91%
Én már csak egyet nem értek. Ha a nő nem élvezi a szexet, kötelezze magát, hiszem az a feladata. Rendben van, de azért azt ne felejtsük el, hogy ez is a megerőszakolás egyik formája. Ha egy vadidegen arra kényszerit, hogy feküdjek le vele, és én beleegyezem, mert mit tudom én mondjuk kést tart a torkomnak, és nem nagyon merek ficánkolni, akkor is megerőszakol. Nemde? Akkor egy válással, és gyermekelvétellel fenyegetőző férj mivel jobb? Ő is ráerőszakolja magát a nőre, holott ő a háta közepére sem kivánja. Szerintem a házasság nem arról szól, hogy aláirtam egy papirt, hogy mostantól életem végéig szexuális szolgáltatást nyújtok egy bizonyos férfinak. Ezt a felfogást igencsak undoritónak tartom, és nem tudnám elfogadni. A férjnek jár a szex, igen. Ezt nem vitatom. De ne zsarolás útján érje el. Onnan már csak egy lépés választja el attól, hogy rabszolgának tekintse a feleségét. Hóditsa meg az asszonyát. Hiszen nyilván valamiért hozzáment feleségül. Minden házasságban előfordulnak hullámvölgyek. De már csak magamból kiindulva is ha a párom (és nem uram, és parancsolóm) igy kivánná elérni azt, hogy annyiszor álljak rendelkezésére, ahányszor neki kedve szottyan, hát rövid úton lezárnám a dolgot kettőnk között. HA ez bármikor is előfordulhatna kettőnk között, és nem gyengédséggel, kényeztetéssel próbálkozna, akkor nem lennék több számára, mint egy guminő, amit azonnal meg is kapna, mellékelve a válási papirokkal. Ha az egyik fél nem akar szeretkezni, akkor ki kell deriteni, hogy miért. Keresni kell a kapcsolatot vele. ÉS igen, én is tettem már ilyen kijelentést, mert akkor éppen igencsak mérges voltam a férjemre, de nem gondoljátok komolyan, hogy egy ember kibir több hónapot, vagy évet szeretkezés nélkül? Persze, ha nem veszi komolyan a házasságát, nem is kell kibirnia, csak épp nem a párjával műveli, na de az ilyen meg ne pecsételje meg a kapcsolatát ez esküvel.
2010. dec. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim válasza:

Hasonló cipőben járok, és sajnos válok! Nálunk 1,5 év alatt 3 db alkalom volt, ha szóltam, pedig mindig szóltam ő volt megsértődve. Mondtam is neki, hogy mivel csak gyereket akart, elég lett volna egy spermabankba, vagy egy diszkóba, hajléktalanhoz stb..., elmennie.

Nálunk szerintem az a baj, hogy bigott katolikus, és betartja a Pápa összes hülyeségét, hogy a gyermeknemzésen kívüli házasélet bűn! Ez ilyen vallás nem vallás! Szerencsére nem ide tartozom, de a 2 éves ikerfiainkba majd ezt próbálja belenevelni. Nem is tudom mit tegyek! Kupiba nem szeretném majd vinni őket!

Addig ameddig nem lesz egy 30-35 éves Pápa akinek minden reggel felemelkedik a "takarója" ez nem is fog változni.

2010. dec. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
Én katolikus vagyok, de nem igaz, hogy "bűn" a gyermeknemzésen kívüli házasélet. A házzasságban szabadon gyakorolható a szex, sőt kifejezetten egymás boldoggá tételét szolgálja. Ott más gond van, csak erre fogja.
2010. dec. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim válasza:

Szerintem a feleséged most pont abban az időben van amikor nem kívánja, én is kismama vagyok, jelenleg én is itt tartok, őedig amúgy elég nimfomán vagyok, majd megváltozik pár hét múlva.

Amúgy mikor én anno az első gyerekemmel voltam terhes a kedves férjem annyira ki volt a terhesség gondolatától, meg a testemtől (57 kg-mal mentem szülni :D ) hogy nem volt hajlandó velem szexelni...

Nekem is k.....ni kellett volna mennem terhesen????

Amúgy nyugi azóta visszaállt a rend (bár ugye megint terhes vagyok :S )!!!

Úgyhogy fel a fejjel és használd az internetet meg a jobb kezed, és felejtsd el a k....kat, bár szerintem az hogy erre gondolsz már elég szar ügy, szerintem aki ezen agyal az elöbb utóbb megteszi.... Sorry

És lehet bármilyen önző a feleséged, de a gyereked anyja lesz, és ezt nem teheted vele, főleg ha féltékeny, tuti tönkretennéd....azért gondolj bele!

Nálunk 3 éve nem volt a részemre orális szex, szerezzek egy jó "örömfiú" számot, tudjam meg mennyi az annyi azt hajrá????? Azért emberek vagyunk, gondolkodunk, meg tudjuk tartoztatni magunkat, tudunk alternatívákat keresni.

Bocs kicsit hosszú lett.


27/l

2010. dec. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim válasza:
De szerintük bűn, csak Te emberként kezeled! Alig pár hete nyilatkozta a Pápa!
2010. dec. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!