Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás utáni újrakezdés, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás utáni újrakezdés, de mindenáron?

Figyelt kérdés
Párommal 5 éve vagyunk/voltunk együtt.2 éve született meg a kisfiunk akit nagyon vártunk.De 1éve a kapcsolatunk teljesen megromlott.(anyagiak, munkahelyi stressz a részéről,fáradság stb...)A gyereket sokat látogatta,elvitte,sőt egy idő után már közös programjaink is voltak.Kb 4 hónapja felvetettem neki, hogy mi lenne ha nulláról tiszta lappal kezdenénk mindent,elmondva az érzéseimet hogy szükségem van rá és én meg tudnék neki bocsájtani.Nem mondott rá semmit de egyre többet jött hozzánk,sőt pár hónapja rendszeresen itt is alszik hétvégente.De semmi nem történik.Minden közeledésemet háritja,mondván hogy olyan furcsa.Néha távolságtartó és rideg, néha ajándékoz vesz.Nem tudom hova tenni ezt.Amin most kiborultam h egy szimpla kézfogást is visszautasitott.Mondtam hogy akkor döntse el mit szeretne, mert nekem szükségem lenne rá, de ez igy nem működik és hogy akkor hivjon fel(ami ezidáig mindennapos volt)ha eldöntötte.Mint nő nem érdeklem?(pedig mások szerint igenis csinos vagyok).Már dolgozom nem függök tőle.De a viselkedésén nem tudok kiigazodni.Adjatok tanácsot,ti hogy látjátok?
2010. dec. 14. 17:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
ez teljesen nyílvánvaló szerintem. mint nő nem vonzódik hozzád és a gyerek miatt van ott. felesleges is erőltetni ezt szerintem. kihűltek az érzelmek, rád max mint a gyereke anyjára tekint.
2010. dec. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Ezt én is sejtettem, de biztam benne hogy rosszul....

2010. dec. 14. 17:44
 3/22 anonim ***** válasza:

Érdekes dolog ez.Én is mondhatom azt,hasonló cipőben járok egy kicsit.Mégpedig abban,hogy mi is elváltunk a párommal,tavaly decemberben,pedig van két szép gyerekünk,de ő akarta igy.Aztán idén márciusban ismét összekerültünk,pedig nekem is volt másik kapcsolatom,meg neki is-én együtt is éltem azzal az emberrel,a páromnak még nem volt ennyire komoly-de rájöttem én is,hogy szeretem és vele akarok élni,meg a gyerekeknek is mellette a helyük!Nálunk is sok minden volt,irhatnék most 1 regényt,hogy ő hogyan próbálta magát visszakönyörögni még tavaly,mikor megtudta,nekem akadt valakim,meg milyen történések voltak,de most nem ez a lényeg.Mi március óta vagyunk ismét egy család és első perctől kezdve nyilvánvaló volt,hogy szeret engem és én is őt,a múltat eltemettük,tiszta lappal kezdtünk és nálunk a szex ix működik ugyanúgy.Nem értem a párodat,ha tényleg szeretne téged,sztem közeledne hozzád és nem utasitana vissza!Az én párom alig birt magával,mikor megint egymás mellett feküdtünk... :)

Azt tanácsolom,üljetek le és kérdezd meg tőle,ő mit akar tőled valójában,mert te ezt igy nem tudod tovább csinálni!Ha csak a gyerek miatt alszik néha ott és szinleli,hogy veled akar lenni,akkor semmi értelme!Tényleg nehéz kiigazodni rajta azok alapján,amiket irtál.Beszéljétek meg!

2010. dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Mivel elvaltatok, igy probald meg azt, hogy csak a gyermek atadasanal talalkozz Vele, de ne tobbet. Legyel tavolsagtarto, s ne tarsalogj Vele telefonon, s ha erezz irantad meg, akkor O fog jonni reklamalni, s O fog utannad menni.

Ne kinald fel magad! A valas ota lehet, hogy meg a valas is megviselte, igy megsertve a ferfiassagat, a becsuletet, s ezt azota sem tudta fel dolgozni, mivel a stressz miatt volt a valas, tehat ez csak rosszabodott, mivel O ezt nem kezeltette pl.

O meg most is nagyon faradt, figyeld meg, s latni fogod a szemen!

Vagy tavoll maradsz, vagy gyermekkent kezeled, Te ismered, de akkor ne hangoztasd azt, hogy Te megbocsajtasz Neki pl. mivel lehet, hogy pontosan ezzel bantod meg ujra. Persze Te ismered az okot, hogy miert valtatok el, de ezen kellene ujra elgondolkoznod, s merlegelned, hogy mi is tortent annak idejen?

2010. dec. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Te milyen nemü vagy, mert az irásod alaján nő vagy nem? Ettől függetlenül anyagiak alapján ki függ kitől ??Lehet,hogy ez a kérdésedre a válasz !
2010. dec. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és sajnos,gyed alatt függtem tőle anyagilag amin a vita is folyt..
2010. dec. 14. 18:06
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A baj hogy természetesen beszélnék én erről, de sajnos nem kapok választ a kérdésemre:(

Az hogy ezalatt a különtöltött 1 év alatt nem közeledett egyáltalán,csak akkor amikor én öntöttem ki neki a lelkem, úgylátszik ez hatott.

Hát nemtudom hogy ez most beválik e de megkértem h csak akkor jelentkezzen ha tudja mit akar.

Húúú de nehéz ez:(

2010. dec. 14. 18:10
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

A leírtak alapján azért elég egyértelmű hogy nem akar veled férfi-nő közötti kapcsolatot, csak mint barát szeret téged. nem értem ezen miért kell megsértődni. Véget vetett a házasságotoknak, mert nem akart áltatni téged sem. Szabad vagy, nem csal meg már, hiszen nem vagytok együtt, és te is kereshetsz másik férfit, olyat akinek tényleg kellesz. Ettől még számíthatsz rá, mint a gyerek apjára, barátra. Ez a lehető legjobban alakul a körülményekhez képest. Miért akarod magad ráerőltetni? Ha megkérdezed tőle, hogy mit akar, mit vársz mit mondjon? Olyat kell kérdezni a másiktól, amire nem tudod a választ, vagy olyat amire lehet értelmesen válaszolni. Azt akarod hogy a szemedbe mondja amit amúgy is tudsz? hogy nem vonzódik hozzád? miért kell ezt kimondatni vele? ettől miért lesz jobb neked?


Egy férfi ha akar valamit akkor lép. ha nem lép azt jelenti hogy nem akar igazából semmit.


32/N

2010. dec. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
33%
előző vagyok. mi az hogy akkor jelentkezzen ha tudja mit akar? Akkor most elzavartad a gyerek mellől? :) ennek nagy értelme volt.
2010. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nincs értelme erőszakoskodnod vele. Te elmondtad, hogy nyitott lennél az újrakezdésre, ő nem vette a lapot. Valószínűleg inkább barátként tekint rád és a gyermeke anyjaként. Szerintem ne aludjon nálad, ha nem muszáj, annak semmi értelme, de ezen kívül nyugodtan tartsd vele a baráti kapcsolatot, csak ne úgy viszonyulj hozzá, minta még mindig összetartoznátok, mert jelenleg egyáltalán nem tartoztok össze egy párként. Ezt el kell fogadnod, nem csinálhatsz úgy, mintha semmi sem történt volna, mert te most meggondoltad magad.

Valamiért nem akarja veled újra kezdeni, úgyhogy ne nyaggasd, tartsd tiszteletben az akaratát! Viszont magadat is tartsd tiszteletben azzal, hogy nem adod ki teljesen magad neki és nem köré építed a magánéleted, ha ő nem teszi ugyanezt.

Te megtetted, ami tőled telt, elmondtad neki, mi az ábra, ha ő ezek után úgy érzi, hogy kellesz neki, akkor neki kell lépnie, vagy legalábbis jeleznie, hogy van esélyed. Ha ezt nem teszi meg és továbbra is így viszonyul hozzád, akkor ezt is el kell fogadnod.

2010. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!