Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás utáni újrakezdés első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás utáni újrakezdés első lépés megvolt de hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Röviden: 5 éve vagyunk együtt van egy 2 éves kisfiunk, a kapcsolatunk megromlott ő elköltözött tőlünk 6 hónapja.A gyerekét rendszeresen látogatja.Erőt vettem magamon hogy megbeszéljem vele az újrakezdést, nulláról tiszta lappal mert hiányzik.Ő nem mondott nemet.Kis idő múlva már sűrűbben jött, amikor a gyerek már aludt,volt hogy itt aludt azóta egy párszor ennek 1 hónapja.

De semmi nincs köztünk.Semmi semmi.Volt hogy egy ágyban is aludtunk de közeledni nem közeledik.Nem bókol , nem dicsér hogy ha csinos vagyok úgy érzem mint nő nem is kellek neki csak a gyerek miatt vett erőt magán,mondván hogy neki idő kell.

Nemtudom hogy várjak e még, vagy veszett ügy, hiszen elméletileg nincs senkije,hogy mint nő én ne lennék vonzó a számára?Vagy nagy tüske van még benne és valóban idő kell hogy közeledni tudjon?De ilyen van?


2010. szept. 20. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért ha ott aludt, akkor valamelyest jelét adta, h Te sem vagy közömbös számára. Kérdés, h mennyire elég ez, ahogy mondod lehet h csak a kényelemre hajt és na jó, akkor ad magából egy kis szeletet alapon. Mi történt? benne van a tüske? akkor ezek szerint Te tettél valami, ami neki esett rosszul, lehet azt várja h Te közeledj! Mi lenne ha elhívnád valahova kettesben? vacsora, séta....akkor talán kiderül, h Te is érekled nem csak a gyerek!
2010. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért váltatok? Megcsaltad? Elhagytad?

Ha ez van, akkor szerintem tőled várja egyoldalúan, hogy hozd helyre a hibát.

Ha nem ez volt, szerintem igazából nem is akarja újra kezdeni, max. nem akar ő se egyedül lenni.

2010. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem.Nem csatltam meg ahogy ő sem, egyszerűen a gyerek születése után megromlott a kapcsolatunk.Kis időre volt hogy már elment majd vissza, de ugyanúgy ment tovább a veszekedés egy idő után.Elsősorban az anyagiakon.Hibás voltam én is de ő is sok fájdalmat okozott amit én félreraktam és bepróbálkoztam.Mivel már dolgozom egy jelentős teherrel kevesebb lett.És érzek magamban annyit hogy tanultam a hibáimból amin változtatni is szeretnék ha adna esélyt.Viszont ha ő nem,vagyis ő nem változik akkor nyilván nem fog menni.Próbáltam hogy menjünk el ketten de eddig még nem jött össze.Közös programjaink azok voltak de nagyjából ennyi.

Csak azt nemtudom hogy hagyjak e időt még neki, vagy adjam fel.Hiszen nekem is nehéz volt félretenni a régi rossz dolgokat,viszont úgy gondolom hogy menne a dolog ha ebben ő is partner lenne.

Csak az tántorit el hogy jelét nem adja a közeledésnek, azt meg hogy még azon a téren is én nyissak azt már soknak találnám, hiszen csak azt hangoztatja hogy neki idő kell.Szóval nem nagyon tudom már ezt hova tenni hiszen az időt azt megkapta..

2010. szept. 20. 15:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja de az hogy ő nem akar egyedül lenni..hát mialatt nem voltunk/vagyunk együtt a haverjaival van, és visszaköltözött a szüleihez.Tehát annak értelmét nem látom hogy átjön tvzni,meg esetleg egy kicsit dumcsizni...
2010. szept. 20. 16:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Pont azt akartam kérdezni amit leírtál.... akkor nincsenek megcsalás miatti sérelmek, úgyhogy tényleg tiszta lappal tudnátok kezdeni, ez jó=)

Persze ez két emberen múlik,de hogy lássa, hogy mennyire szeretnéd,hogy újra veled legyen szerintem egy határozott lépés kéne. Intézd el,hogy hétvégére a mama,papa, vagy rokon vigyázzon a gyermekre, te foglalj szobát valami kellemes,nyugodt helyen(pl:Balcsin ilyenkor már olcsók a szállások, és most szép idő várható)és mondd neki a tényt,hogy van egy meglepetésed...elmondod,hogy hova mennétek és mennyire jó lenne stb.

Persze ne aznap,hanem mondjuk úgy csütörtökön,hogy tényleg ne az legyen az akadály,hogy valami mást beszervezett...

Ha igent mond akkor szerintem menni fog minden magától.

De ha nemet mond:S,akkor viszont én úgy gondolom,hogy már reménytelen a dolog.

Szerintem ennyit próbálkozás még belefér a büszkeségedbe....nem?

2010. szept. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
aha, így már kicsit más, mert valahogy nekem úgy jött le ez a habozás, mintha Te csináltál volna valamit....ha neked elég volt az idő félre tenni a sérelmeidet, akkor neki is elég kellene h legyen.....elvégre nem egymást leckéztetni vagytok!. nem jelenthetem ki így látatlanba, h hagyjad, mert az nem lenne fair. Szerintem ebben az esetben viszont vegyél kicsit vissza, várd meg h ő hív el, ő akar valamit csinálni, esetleg kicsit féltékennyé is teheted. csak úgy véletlenül említsd meg, h mennyire tetszettél ennek v annak, v csinos ruha és épp találkád van valakivel.......ebből látni fogod, h érdekled e vagy sem. hagyd h ő hodítson, ha nem teszi, akkor meg ne erőltesd! ha a a haverjaival van akkor is egyedül van, a haverja nem fogja kimosni a gatyáját, főzni rá, de ne a kényelméről szóljon erre figyelj!
2010. szept. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat!

Meg is fogom próbálni kivitelezni mind a hétvégét, mind a picit féltékennyé tevést.

És visszaveszek elvégre ő már tisztában lehet az én szándékommal ez csak rajta múlik.Csak hogy meddig van ez a türelmi idő?!

Mindegy megpróbálom max nem jön be.

köszönöm

2010. szept. 20. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!