Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Úgy érzem, hogy nagyon válságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy nagyon válságban van a házasságom és szeretnék tanácsot kérni hova forduljak hogy ez megváltozzon vagy valami jó tanács?

Figyelt kérdés
3 gyermekünk van 6,4 és 8 hónapos. Mostanában nagyon sokat veszekszünk én ez miatt ingerült vagyok a kicsikhez sincs annyi türelmem ( ami még idegesebbé tesz). Úgy érzem részemről van csak ez az állapot mert a férjem szerintem nem érzi így neki minden jó. Nekem semmi nem jó már sex sincs köztünk szinte 2 hetente egyszer ez nekem kevés mondtam neki de nem érti. Mondtam neki ha ez így megy tovább megfogom csalni erre röhögve annyi volt a válasz akkor megöl ( persze nem tenné). Nem fogja fel hogy nekem nem jó így. A probléma az hogy sokat ül a gép előtt és úgy érzem nem foglalkozik velem kellő képen. Nem mondom lehet én vagyok depis,de valamit ki kell találnom mert megörülök.
2010. dec. 17. 11:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Az én férjem 4 éve nem szexel velem...én szeretőt tartok, mivel még a párterápia sem segített. Elválni nincs pénzünk..
2010. dec. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Kapcsold ki a gépet a francba. Nem egy kapcsolat ment már tönkre számítógép miatt. Hidd el nekem, hogy ez a probléma forrása, tapasztalatból beszélek. Nyugi, a helyzet még menthető, nem kell elválnotok :)
2010. dec. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Az én férjem sem akar szexelni velem! Mi a baj velünk? Én is szeretőt tartok! Nem nagyon adott más lehetőséget a váláson kívül persze!
2010. dec. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
70%
Hogy lehet az, hogy egy férfi nem szexel? Másik nővel megteszi?
2010. dec. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Az is igaz, hogy egy pasi ha 4 évig nem szexel, akkor impotens, vagy neki is szeretője van.
2010. dec. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Antóniaa ***** válasza:
100%

Igen, nálatok egy beszélgetés, "ki mit vár a másiktól" témáról lehet helyrehozná a dolgokat.

Sokmindenből akadhat a probléma... Sok a három gyerek, elhiszem hogy kimerülsz. Szokott segíteni a gyerekek körüli teendőkben? A gyerekekkel törődik? Annyira nem lehet ilyenkor a kívülállóknak véleményt mondani. Csak saját tapasztalattal tudok segíteni: Én is váltam, 1 gyerekkel.. Az én férjem sem foglalkozott velünk, csak dolgozott-hazajött.. Eljutottunk odáíg, hogy alíg beszélgettünk, Ő intézte a dolgát és én az enyémet. Időnként mondogattam,hogy ez nekem nem jó így... Nem változott semmi... Nekem csak a gyerek és a munka tette ki a napjaimat, azon kívül semmi más... Neki megvoltak a barátai,(barátnői) és velük ki tudott kapcsolódni.. Hiába próbáltam, hogy hozzuk helyre, nem ment. Kettőn áll a dolog,ez biztos. Végül elváltunk, és mindenki éli a saját életét. Én helyrehoztam a miénket a gyerekkel, ami nem volt könnyű. Neki is van másik családja már. Az egészben az volt a lényeg,tökmindegy hogy mik történtek, hogy nem illettünk össze. Ő teljesen más ember mint én, más az elképzeláse az Életről. Úgy gondolom, egy kapcsolatban nem szabad elvárni azt,hogy a másik teljesen kicserélődjön.. Ha gyerek van, akkor van már felelősség,és át kell gondolni a dolgokat az biztos. De egy Életen át boldogtalanul élni, az nem éri meg...

2010. dec. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mi a baj ott, ahol évekig nem akar szexelni a pasi.Én 14 éve vagyok férjnél, de a férjem minden pillanatban képes lenne velem lenni.A heti 4-5 simán megvan, és ezek szeretkezések, nem dugások.


Hogy mit tehetnél?Szerintem változz, légy más mint eddig, másik frizura, csinosabb ruha,légy szexi, de távolságtartó, egy új parfüm, stb.Ezek szerintem bejönnek, ha még van valami kis parázs a férfiben.

2010. dec. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Antóniaa ***** válasza:
100%

Hogy mit tehetnél?Szerintem változz, légy más mint eddig, másik frizura, csinosabb ruha,légy szexi, de távolságtartó, egy új parfüm, stb.Ezek szerintem bejönnek, ha még van valami kis parázs a férfiben.


Ezzel egyetértek... Neked is jót tenne egy kis változás!!! :)

2010. dec. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nálunk az van hogy sokat van itthon mert olyan a munkabeosztása. És olyankor egy kicsit játszik a gyerekekkel este ő fürdeti meg a kicsit a nagyok meg már megfürdenek egyedül. És utána beül a gép elé 10-11 ig minden nap. amikor itthon van akkor egész nap játszik vagy ha épp össze veszem vele segít. De azt tudnotok kell 3 gyerek háztartás mellett én is melózom bár én itthonról,de akkor is. és én azt hiányolom,hogy rám sosem jut ideje............ Akárki ismer minket mindenki azt mondja ő nekünk él csak és engem szeret,de akkor miért nem lehet kimutatni??????? vagy én vagyok túl érzékeny???
2010. dec. 17. 12:15
 10/15 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy fél évente változik a külsőm szinte,mert mindig megunom :D nem sokat változtatok de meglátszik. festeni nem nagyon szoktam magam itthonra ha kifestem magam akkor az első kérdés kinek festetted ki magad_???? de nem az hogy szép vagy valami.....
2010. dec. 17. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!