Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyeremekelhelyezési tárgyaláso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyeremekelhelyezési tárgyaláson családi fényképeket elfogadnak bizonyítéknak?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, hogy a feleségem dohányzott a kisgyerek mellett, elhanyagolta, mellette ő meg divatos új ruhákba járt, sörrel öntözgeti magát a kisgyerek...stb.


Mielött azt kérdeznétek, hogy hol voltam, kamionoztam, de abban a havi egy-két napban mikor otthon voltam minden jónak tűnt.


2010. dec. 29. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy fényképet elfogadnának a tárgyaláson, tanúkat annál inkább.
2010. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért próbáld meg. Az ügyvéded mit mondd?
2010. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Ne már... Mellettem is dohányzott anyukám kiskoromban, meg divatosan is öltözött, akkor el kellett volna, hogy vegyenek tőle? És ha neked ítélnék (ami ennyi "terhelő" bizonyíték mellett kizárt), mi lenne vele, amíg kamionozol?
2010. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha figyelmesen olvastál volna kedves utolsó válaszoló, kamionoztam, tehát múltidőben és nem ennyi a terhelő bizonyíték, hanem még az is ott van, hogy egy éve elhagyta, nem látogatta, tehát én nevelem, csak az anyagi körülményei miatt szüksége lenne most a picire, és a váláunk tart, most van bizonyítási eljárás. Pont ezért kellett felhagynom a kamionozással, mert nekem kell nevelni a picit, csak nem vagyok azzal tisztában, hogy milyen bizonyítékokat fogad el a bíróság.
2010. dec. 29. 21:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem az, hogy elhagyta már egy éve, inkább szól melletted, mint a cigi. Azzal nem fognak foglalkozni.
2010. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Nekem rengeteg képem van, ahol az udvaron játszanak a gyerekeim, és ilyenkor koszosak lesznek. Pár kattintás miatt nem szaladtam be velük a fürdőbe lecsutakolni őket. Van olyan képem is, ahol egy kis csokiemberke látszik csak, mert tortát sütöttünk, és több krém került a gyerekre, mint a sütibe. :)))) És egyéb hasonlóságok. Szinte minden képen van akkor ezek szerint kivetnivaló, kivéve azokat, amiket profi fotós csinált, vagy valami ovis előadáson készült. Ezek alapján akkor bárki megnézi a családi fotóalbumot, az jön le neki, hogy az én gyerekeim soha nem tisztálkodnak, folyton szutykosak, és kizárólag édességet esznek? Nem hinném. Ne fotót, tanukat vigyél. De elég bizonyiték az is, hogy egy ideje elhagyta a gyerekeket, és te neveled őket.
2010. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az anyagi helyzet nem igazan szamit, de ezzel is ervelhetsz

amugy ugy utalom az ilyen szuloket, foleg az anyakat, akik nem szretik a sajat gyerekuket, erre nincs semmilyen kifogas

2010. dec. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Végre egy felelősségteljes férfi. De jó, hogy van ilyen is! :)

Sok sikert nektek!

2011. jan. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!