Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan mondhatnám el a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondhatnám el a feleségemnek, hogy most már tényleg beadom a válópert?

Figyelt kérdés
Régóta tervezem, sokat beszélgettünk róla, kicsit meg is romlott a viszonyunk azóta, hogy látja, nem gondolom meg magam. Most viszont már lépni akarok, kerestem egy ügyvédet, és el akarom indítani a hivatalos eljárást. A baj csak az, hogy a feleségem nagyon érzékeny, eddig is sok volt a sírás, meg a hiszti, amikor komolyan beszéltem neki erről, és félek, hogy összeroppan, ha egyszerűen előadom, hogy nem húzom tovább az időt.
2011. jan. 4. 17:13
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
93%
Hát így nem is fog menni. Told elé a papírt,mit hisztizel??Vagy megérti vagy nem, vagy ami még rosszabb, így próbál maradásra bírni és lelkileg zsarolni.
2011. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
93%
Pedig minél tovább húzod, annál nehézkesebb lesz az elválás. Szerintem a feleségednek is jobbb lenne, ha nem reménykedne, hogy idővel majd meggondolod magad.
2011. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
92%
Meg fogja kapni a levelet a bíróságtól, és akkor tényleg elhiszi, mert el kell hinnie.
2011. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
A helyzet részemről sürgős, mert megismertem valakit, aki miatt egyszerűen nem halogathatom tovább a dolgot, így is lesz vagy fél év, mire elválasztanak. Reménykedtem, hogy a feleségem is megérti majd, és nem akar majd maga mellett tudni, ha nekem nem ő kell, de nem történt ilyesmi, ugyanúgy továbbra is próbálkozni akar a kapcsolatunk javításával, mint amikor kipattant a dolog.
2011. jan. 4. 17:19
 5/43 A kérdező kommentje:
Közös megegyezéssel szeretném elintézni a válást, mert van miről egyeztetnünk, és nem akarom bonyolítani a procedúrát. Ráadásul többet vállalnék, mint amit bármely bíróság megítélne neki, tehát úgy érzem a magam részéről mindent megtettem, hogy megkönnyítsem neki, mégsem sikerült.
2011. jan. 4. 17:24
 6/43 anonim ***** válasza:
45%

Jó nagy paraszt vagy kérdező, gratulálok. Gondoltam h valami ilyesmi lehet, mert általában a nők adják be a válópert...

Szegény feleséged gondolom csalódott benned. Nem számított rá, hogy elhagyod.

Úgylátszik egy nő csak akkor ad be válópert, ha rossz a házassága, szemét a férje. Ezek szerint ő úgy gondolja, hogy nektek nem volt rossz a házasságotok...

2011. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Paraszt vagyok, mert ki akarok lépni egy kapcsolatból, ami már semmit sem ad nekem? Nekem ez így rossz, ennyi. Fél évig próbálkoztam javítani a dolgokon, de nem ment. Utána véletlenül! találkoztam valakivel, akivel úgy látom, hogy menne. Valóban egy szemétláda lehetek, hogy nem áldozom fel magam, és a hátralévő 50-60 évemet.
2011. jan. 4. 17:28
 8/43 anonim ***** válasza:
50%

Minek vetted el, ha ennyire nem ok, nem érezted már akkor, hogy nem fogod tudni leélni vele a következő 50-60 évet??

Úgy látszik egyeseknek semmit nem jelent "jóban-rosszban, egészségben-betegségben, szegénységben-gazdagságban"...

Sajnálom a feleséged.

2011. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
76%
Csak remélni tudom hogy nincs gyereketek.
2011. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
A házasság nem egy életre szól. Remélem ti mind olyanban éltek, ami megfelel nektek, és a párotoknak, és ez mindig is így lesz. Nekem nem jött be, tíz év után kellett erre rájönnöm. De igazatok van, köpjetek le, hogy a világról alkotott rózsaszín kis álmotok nehogy sérüljön.
2011. jan. 4. 17:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!