Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy tudnám úriemberként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám úriemberként tudtára adni a feleségemnek/válunk, jövőhónapban, nem az én hibámból/, hogy barátok maradhatunk? De ne mindennap talákozzunk, (élőben, sms, hívások, stb)., amikor kikapcsoltam a telefont megsértődött.

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt finoman nem lehet úgy a tudatára adni mert egy az hogy a válás mindig fájdalmas és ha hívogat meg keres az azt jelenti hogy még mindig nem közömbös irántad ! Mindenképpen meg fog sértődni de ha ennyire le akarod rázni akkor mond meg neki hogy már külön életetek van és hogy ő ennek már nem a része és te sem vagy az övének és hogy szeretnéd hogy boldog legyen de már nem veled .Ha meg a bunkó stílust választod lépj le és ne vedd fel a telefonod de azért ez elég paraszt dolog lenne !
2011. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Magyarul:


Hogyan tudnám úriemberként a feleségem tudtára adni (válunk a jövő hónapban), hogy barátok maradhatunk, de ne minden nap találkozzunk személyesen, sms-ek és hívások se minden nap legyenek. Kikapcsoltam a telefonom, de megsértődött. Hogyan?



Valami ilyesmi.

2011. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést kihámoztuk, csak nem értjük.
2011. júl. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Pont ez az a eset, amikor nem neked kell magyarázkodnod! Éld az életed, már nem tartozol neki beszámolóval! Szerintem...
2011. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem a te hibádból váltok, akkor gondolom az övéből, tehát ő akar válni, akkor miből gondolod, hogy a barátod akar maradni?

Nem váltam még, de szerintem ezt nem lehet úriemberként:nyíltan és egyenesen mond meg ezt neki,mert ha belebonyolódsz csak még rosszabb lesz.

2011. júl. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!