Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha elválsz a férjeddel, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elválsz a férjeddel, de a gyerekek nálad maradnak, akkor elviszed a gyerekeket az Ex-férjed szüleihez?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk mindenki a saját családjába viszi a gyereket. Nem járkálunk keresztbe egymás családjába válás után.
2011. jan. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Ha jóban vagyunk, akkor igen.

Ha nem, akkor egyértelmű hogy nem.

2011. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Naná!


Mindenki jól jár.


Közben én is szabad vagyok,

hamarabb találok új férjet.

2011. jan. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak mert szerintem a gyereknek látnia kell a nagyszüleit!
2011. jan. 10. 10:22
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Az én exem minden hétvégéjén viszi az ő szüleihez a gyerekünket. Nektek is nyilván kb. 2 hetente hétvégén az exeddel lesz a gyerek, nem? Akkr el tudja vinni. Vagy nem viszi??

2011. jan. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, de miért nem az apja viszi a gyereket a saját szüleihez? Ez nekem fura, én biztos nem vinném, én az én családomhoz, ő az övéhez.
2011. jan. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Én még nem váltam el, sőt férjem sincs, csak érdekelt, hogy ti hogy gondoljátok!
2011. jan. 10. 10:33
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne vinnéd? Azért mert nektek nem jött össze, még nem kell haragudni az anyósodékra, és főleg nem kell megfosztani a gyerekeket a nagyszülőktől. Hozzám válás után is eljárt az anyósom, és én is hozzájuk.
2011. jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak én és a férjem váltunk el, a gyerekek nem. Akkor mennek az apjukhoz,amikor akarnak,illetve amikor ő akarja. Ugyan így a nagyszülőkhöz is. Névnapokon,vagy karácsonykor én is megyek velük.

Nem tartunk haragot egymással. Sőt! Mindketten újra házasodtunk,ebből a házasságból is született gyerek. A féltestvérek szeretik egymást,az én fiaim a volt anyósomékat is mamának szólítja.

Szerintem a gyerkeket úgy is megviseli a válás,nem kellene még ellenségeskedéssel is mérgezni a lelküket.

2011. jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

anyum engem elvitt az apai nagyszüleimhez, annak ellenére, hogy apám iszonyat mocsok módon hagyott el minket.

a röhej, h a szülei is anyum pártján álltak, és ők szégyellték magukat a fiuk miatt...


szerintem tök normális dolog, h válás után is találkozik az unoka másik nagyszüleivel is.

2011. jan. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!