Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ugy-e normális az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy-e normális az, hogy a saját gyerekemet jobban szeretem?

Figyelt kérdés
a férjem előzőházasságából született két lánnyal is kiváló kapcsolatunk van de az anyosomtol rendszeresen megkapomhogy a sajátommal sokkal többet törödök és foglalkozok vele.Lassacskán a férjemet is fűzögeti ,hogy az nem normális dolog ,hogy én a sajátomat mindenfele viszem és a lányokat ugyanakkor nem.félreértés ne essék nem családi közös programról van szo ,hanem pl.otthon vagyok a gyerekkel hétvégén kettesben és ugy döntök ,hogy punnyadás helyett elmegyünk moziba,standra ,biciklizni
2011. jan. 28. 15:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem normális, anyóssal ne foglalkozz, egyébként a lányok édesanyja hordja őket valahova?
2011. jan. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
67%
Ööööö...szerintem teljesen egyértelmű. Az lenne furcsa, ha nem így lenne. Szerintem.
2011. jan. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
76%
Normális. Csak arra figyelj, hogy a lányok ne érezzék kivételezésnek, mert ez hármuk között feszültséget okozhat. De így, ahogy leírtad, igazat adok neked.
2011. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
44%

persze hogy normális!


amúgy mennyi idősek a gyerekek? más dolog közös programozni, ha még csak 4-5 évesek, és más, ha már 12.

ha már nagyobbak, megértik, hogy nem tartoznak hozzád (is).

2011. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
68%

Normalis emberi erzes, de torodnunk kellene azzal, hogy a gyerekek ne erezzek.

Egyebkent egy osszetett csaladban ez mindig meg van, egyik a masikat felelossegre vonja. Anyos is csak ezt teszi, ha kimutatod erzesed ha nem.

2011. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
77%

Valahol érthető,hogy a saját gyermekedet jobban szereted,hiszen te hoztad a világra.

De ha a férjedet elfogadtad úgy,hogy van két lánya akkor nem kéne különbséget tenni köztük,mert neked lesz gondod majd..Arról nem is beszélve,hogy a lányok is megérzik az ilyen dolgokat

2011. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Veletek lakik a két lány? Ha így van (és meg 15 év alattiak),akkor egy kicsit furcsa és ha a saját gyerekedet viszed moziba és őket otthon hagyod az ügye bár bunkóság. de ha nem él veletek akkor semmi gond és ez így normális. Miért kéne más gyerekével ugyanúgy foglalkoznod?
2011. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
59%

Egy nagyon idevágó közmondás:

Nem borja nem nyalja.

2011. jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
nem a lányok nem velünk laknak és amikor lehetőség van rá akkor mindig visszük őket magunkk.én olyan helyzetről irok amikor a férjem melozik es én egyedül vagyok otthon a gyerekkel.egyébként15 és13 évesek a fiam pedig 7
2011. jan. 28. 15:42
 10/36 A kérdező kommentje:
az anyosom pedig aki megszol emiatt a két lány unokáját minden évben elviszi nyaralni az enyémet meg sem kérdezi ,hogy esetleg elmenne e velük.bár lehet ,hogy már el sem engedném ezekután
2011. jan. 28. 15:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!