Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak? Feleségem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Feleségem a mai napig nem mer levetkőzni előttem mindig takargatja magát. Ez most normális?

Figyelt kérdés
Imádom minden porcikáját, tudtára adtam neki.. de hajthatatlan.. 12kg felesleg van raja.. Mit tudnék csinálni? Köszönöm a válaszokat! 30F
2011. júl. 21. 20:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
14%
Menjetek el strandra, majd feloldódik lassan.
2011. júl. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

csináljátok sötétben.


komolyan pedig beszéljetek erről hogy téged zavar hogy ő ilyen, szeretnéd ha olyan lenne mint régen és téged nem zavar az hogy hízott egy kicsikét. ha nagyon zavar akkor bírd rá egy kis mozgásra menjetek el együtt sétálni sportolni.

2011. júl. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez sajnos nem normális! Biztos nagyon nem tetszik magának! :(


Ezer %, hogy soha nem szoktál (még kedvesen sem) megjegyzéseket fűzni a súlyával kapcsolatban? Ha látja és érzi rajtad, hogy totálisan oda vagy érte, akkor nem szabadna, hogy ne merjen előtted levetkőzni. Rosszul gondolom?

2011. júl. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda határozottan pl mikor kijött a zuhanyzásból tépd le róla a törölközőt és csókold meg. Tuti elfelejti hogy épp látod és egyből nem lesz olyan szégyellős.
2011. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg, a közös sport csodákra képes! :) Mondjuk menjetek el esténként kocogni!:) Mi is járunk a férjemmel...
2011. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
60%
én is ilyen vagyok..:)
2011. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
71%

"...A mai napig..." De mennyi idő óta???


Egyébként ne foglalkozz vele. Ugyanezt eljátszottam én is, de a végére inkább úgy döntöttem, hogy nem foglalkozok vele és mivel az együttélés sokszor kikerülhetetlen helyzeteket generál, előfordul, hogy előtted kell vetkőznie. Ilyenkor ne törödj a jelenlétével (ne fordulj el túlzottan, mert akkor meg az jön le neki, hogy már ránézni sem bírsz), folytasd azt amit addig is csináltál és ne tulajdoníts jelentőséget a történteknek.

2011. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
66%

szia :)

25 éves nő vagyok és pont abban a szituban vagyok mint a párod..

soha de soha nem mertem levetkőzni a férjem előtt én sem vagyok modell alkat.

mi ilyen gátlásosak vagyunk, félünk hogyha meglátnátok már nem szeretnétek mert csúnyának és kövérnek látnátok


szerintem idő kérdése.. bár nálam még mindíg tart

és már 10 éve együtt vagyunk ebből 5 éve házasok


még a paplan alatt sem vagyok meztelen EZ VAN !!

2011. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
10 éve vagyunk együtt. Amúgy mondom minden egyes porcikáját szeretem, soha nem éreztettem vele hogy csúnya.. Fürdőből kijön persze törölköző rajta.. Sötétben szoktunk együtt lenni.. Villanyt nem engedi felkapcsolni..
2011. júl. 21. 20:50
 10/28 anonim ***** válasza:
81%

ne haragudj...de ha ennyire szégyelli magát a párod

miért nem próbálja ledobni azt a felesleget?...

2011. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!