Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Közös megegyezéses válás....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös megegyezéses válás. Novemberben írtunk egy megállapodást, az a dátum szerepel rajta. Ebből 3 eredeti példány van. A héten vinném a bíróságra, nem baj, hogy a dátum nem friss?

Figyelt kérdés

Mindhárom példánynak eredetinek kell lennie, vagy lehet fénymásolt is amúgy? És ha módosítani szeretnék azon, amit novemberben aláírtunk, akkor ehhez megint kell, hogy jöjjön hozzám, és átírjuk, majd kell rá az aláírása? Vagy én magam is megírhatom a módosítást, mivel én adom be a kereseti kérelmet.

Köszönöm válaszaitok!


2011. jan. 31. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Ha módosítani akarsz akkor újat kell írni szóval akkor a dátum is új lesz és hát akkor már egyszerűbb lenne ha ő is alá írná.

Nem feltétlen kell kézzel írni én is gépen írtam és nyomtattam ki viszont ilyen esetbe 2 tanúval alá kell íratni a papírokat

2011. jan. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Akkor szólok neki, úgy se jön hónapok óta látogatni a gyermekünket...

2011. jan. 31. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!