Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak, hogy mindkettőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy mindkettőjüknek jó legyen?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak, nem olyan rég. Anyával élek, apát hetente egyszer látom, pedig itt lakik a közelben. Azért nem járok hozzá töbször mert anya nem engedi hisz féltékeny apa mostani barátnőjére akit én nagyon kedvelek. Amikor mondtam anyának hogy "ma ott alszom apánál" akkor azt mondta hogy oké, de közben megjegyzéseket tett és sajnáltatta magát. Én teljesen megértem őt is, de imádom apát, mindig is apás voltam és ez nekem nagyon rossz ha úgymond eltilt tőle. Most már hetente 3-szor találkozunk apával de ez anyának végképp nem tetszik. Ha rajta múlna akkor apát két hónapig se látnám. Mostanában nem tanulok annyira jól, és ezért anya felhívta ma reggel apát és összeveszett vele, meg hozzávágta hogy én azért tanulok rosszul mert sokat vagyok nála. Ami persze nem igaz, csak így akar "eltiltani" apától. Anyának az a baja hogy sokat járok apához (heti 3 szerintem nem az) Apának meg az a baja hogy alig találkozok vele. Szerintetek sok az a heti három nap találkozás apával? Mit tegyek hogy mindkettőjüknek jó legyen?
2011. febr. 1. 15:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

Na, apuka jól megoldotta. Anyuka meg "sajnáltatja magát".

Mondjuk tanulj jól, egy gonddal kevesebb.

2011. febr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%

Neked van igazad. Anyádnak mond meg,hogy nem te akartál elválni apádtól,hanem ő.Ha ők nem értették meg egymást,arról nem te tehetsz. Neked egyformán szükséged van mindkét szülődre. Ne a saját rossz érzését élje ki rajtad,mert később nagyon megromlik a kettőtök kapcsolata is. Akár dönthetsz úgy,hogy nem vele,hanem apáddal akarsz élni.

Sajnos,nagyon sok elvált nő neveli az apa ellen a gyerekét,azután,ha már 16-18 éves,csodálkozik,hogy a gyerek otthagyja.

Határozottan beszélj vele,hogy nem jó,amit csinál.

2011. febr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%
Találj ki valami kegyes hazugságot, hogy rendbe tedd anyukád egóját, hátha nem lesz ilyen kicsinyes.
2011. febr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
33%
Te miért anyukáddal maradtál? Apuka barátnője, akit nagyon kedvelsz nem akart mosni, főzni rád? Jófej apu vendégként szívesen lát, de étterembe kettesben jár az új cicával? Remélem, ha anyukád megnyugszik egy kicsit, önként hajít ki. Mert csak a sértett egója várja el, hogy tanulj normálisan, ez tuti.
2011. febr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

15:50,köszönöm a segítséged (:

16:00: azért maradtam anyával,mert nem engedte hogy apával lakjak....

2011. febr. 1. 16:13
 6/24 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

16:00: egyébként ezt a mondatodat nem értettem... "remélem ha anyukád egy kicsit megnyugszik,önként hajít ki ".

Én nagyon szeretem anyát,és tudom hogy ez kölcsönös...ezért sem engedte meg hogy apával lakjak.

Apa meg mindig elmondja hogy engem szeret a világon a legjobban...egyikőjüket sem értem.

2011. febr. 1. 16:15
 8/24 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok
2011. febr. 1. 16:16
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen megkérdez a bíró, hogy kivel akarsz élni. Eszerint a szüleid közösen döntöttek úgy, hogy anyukádnál maradsz. És abban anyukádnak nagyon igaza van, hogy tanulj, aztán akarj ide-oda járni. Miért váltak el?
2011. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

rosszul írtam....hivatalosan még nem váltak el.De már teljesen külön élnek egy ideje.

Most lesz majd nemsokára a válás.

Akkor ezek szerint ott a bíróságon mondhatnám azt hogy apával szeretnék élni?

Mondjuk...sajnálnám anyut nagyon,mert szeretem csak ugye az a baj vele amiket leírtam.

Azért váltak el mert anyával nem lehetett együtt élni,folyamatosan üldözte apát mindenért,és ezért apának ebből elege lett és megcsalta anyát...

2011. febr. 1. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!