Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kisgyerekes szülők! Mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyerekes szülők! Mennyi idős volt a gyereketek, amikor válásra került a sor? Kinél maradt a kicsi? Hogyan tudtatok túllépni? Mik a döntő érvek amellett, hogy kinél legyen a gyerek elhelyezve, ha mindkét fél ragaszkodik a kicsihez?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, hogy írok. 5 éves voltam, amikor elváltak a szüleim, anyunál "telepítettek le". abban a pillanatban ő volt a normálisabb... azóta nem így van, de apu sem változott (bár van, hogy éveken keresztül nem is keresett, már lassan egy éve, hogy fel sem hívott)anyu a mai napig nem tette túl magát rajta, néha úgy érzem, szereti ezt az elkeseredett állapotot még jobban magába sulykolni. Annak ellenére, hogy van új férje, másik gyermeke... Megmérgezi ezzel az új családunkat is. Aminek attól tartok 1-2 év és újra válás lesz a vége, nagyon érik a helyzet... Apum nem ragaszkodott hozzám, mert nem fiúnak születtem. Ez van... 17/L
2011. aug. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
5 éves volt a fiam mikor elváltunk.Én adtam be,és akkor a fiam 5 évesen azt mondta,hogy:"Legalább nem kiabál veled apa"Azóta van egy új boldog kapcsolatom,és a fiam elfogadta!De az apjával is tartom a kapcsolatot,és viszi a gyereket rendszeresen!
2011. aug. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Előzö vagyok

Az apjával a gyerek miatt tartom a kapcsolatot amúgy nem érdekel!!!!!!!

2011. aug. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
7 éves volt amikor elváltunk,ez egy hosszú évekig tartó "haldoklás" történt.A lányom nálam maradt,az apja nem is tudta volna vállalni,nem is ugy törődött(dik) vele ahogy kellene,ma már 15 éves,én ujra férjhezmentem,a páromat jobban szereti mint az apját.De szerintem minden eset egyedi,az elhelyezés szempontjából.
2011. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Bocsi"haldoklás "után
2011. aug. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
az én fiam most 5 éves lesz februárban és a feleségemmel válunk el ,ő marad külföldön a 2 gyerekével én meg itthon a kisfiammal.De a lényeg,hogy ő velem van.
2011. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az én szüleim 2 éves koromban váltak el, anyukámnál helyeztek el. Visszagondolva örülök, hogy nincsenek együtt, apám egy tuskó, és nem is nagyon tartom vele a kapcsolatot. :)
2011. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A kicsi 1 éves volt, amikor az apja elment, mert beleszeretett valakibe a nagy pedig 10. Mindketten nálam maradtak, apa nem is akarta elvinni egyiket sem. Nekem nehéz volt túllépni a váláson, bár a gyerekek felé ezt nem közvetítettem. Az apjuk eleinte rendszeresen vitte mindkettőt, ottalvósra is, mára ez annyiban változott, hogy alig alig jön értük, mert kissé leromlott a memóriája, és már úgy emlékszik a válásra, hogy én dobtam ki, mert pasizni akartam. Érdekes egyébként, hogy egyik gyerek sem kérdezi, hogy mikor mennek az apjukhoz, nem keresik vele a kapcsolatot, néha én noszogatom a nagyot, hogy hívja már fel az apját, csak úgy..
2012. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!