Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Aki fiatalon elváltak, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki fiatalon elváltak, és újra kezdték a semmiből, most hol tartanak?

Figyelt kérdés
Boldogabbak? Társra leltek?
2011. febr. 10. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én most nem magam nevében fogok beszélni,mivel nem velem történt... de azért válaszolok a kérdésedre:

18 évesen szakítottak,mind a kettőnek az akkori volt az első,igaz szerelem(egymással voltak úgy együtt először) 2 évig tartott. Mikor 35 évesek lettek újra össze jöttek. Született egy lány,majd két év és rengeteg vita után újra elváltak,immáron papíron is mivel 35 évesen összeházasodtak 2 hónap után. A kislány most 5 éves... az apjával csak akkor találkozik ha az anyja felhívja,hogy "Nincs kedved látni a gyereked esetleg?!". nah,ennyi a kis történet.

2011. febr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
anyáék 17 évesen összehoztak engem,18 évesen összeházasodtak,24 éves volt amikor elváltak.28 évesen megismerte mostohafateromat,31 volt amikor öcsém született,azóta is élnek boldogan,idén töltötte a 40-et
2011. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én 19 évesen férjhez mentem majd 25 évesen elváltam ,még ugyanabban az évben ujra férjhez mentem és már 13 éve élek boldog házasságban.ugyhogy a z én élettapasztalatom szerint,van élet a válás után is.ja és van egy6 éves kisfiunk
2011. febr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
18 éves koromban ismertem meg a férjemet, 30 éves koromban mentünk külön, majd két éves herce-hurca után most válunk. És van boldogság a válás után is, de még mennyire. Egy évvel ezelőtt megtapasztaltam, hogy milyen szerelembe esni; első látásra. A mostani párom mellett érzem igazán nőnek magam. A környezetünk szerint izzik körülöttünk a levegő. Teljesen összeillünk, ha én elkezdek egy mondatot, ő befejezi, és fordítva. Nagyon hasonlóak vagyunk és őrülten szerelmesek. A férjem legjobb döntése az volt, amikor félrelépett. Akkor azt hittem nincs kiút, de lassan rájöttem, hogy van. Ha nem így tett volna, akkor soha nem tudom meg, hogy mi is az igazi szerelem. A párommal a jövő hónaptól baba projektbe kezdünk, de ez még titok. Mindezt csak a válás kimondása után tudhatja meg a férjem, mert ő reménykedik még abban, hogy visszajöhet hozzám. Szóval hajrá! Van remény.
2011. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!