Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szüleim elváltak, apukám alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim elváltak, apukám alig foglalkozik velem. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Anyukám és Apukám elváltak már lassan 2,5 éve.Van 2 lány testvérem 17 16 évesek én 13 vagyok.Apukám csak velem foglalkozott a testvéreimmel alig-alig..Most meg már velem se akar nagyon szeretek horgászni és a motorjogsi megszerzésáre is most készulok ugyhogy azt nem lehet mondani hogy anyagilag le se szar mert anyagilag nagyon sakat fizet, de egy gyerek igényli a törődést is.Ha NAGYON ritkán moziba vagy étterembe visz akkor csak engem a testvéreimet nem..(Apukám maszek villanyszerelő és mindíg arra hagyatkozik hogy"nem ér rá mert sokat dolgozik")De van egy barátnője akivel szinten minden 2. nap találkozik akkor hogy lehet az hogy nem ér rá?(a barátnőjének van 2 gyereke 12-14 évesek fiú-lány és nagyon szereti őket és FOGLALKOZIK VELUK)Akkor mondjátok meg hogy mit csináljak, mit tegyek hogy változás következzen be?

Előre is köszönöm a válaszokat..


2011. aug. 12. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát mondd el neki úgy,ahogyan most nekünk leírtad :)
2011. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd azzal, hogy mindezt, amit ide leírtál, elmondod apudnak is...!!! Tudom nem egyszerű ilyenről beszélni, de muszáj összeszedni magad és beszélgetni vele az érzéseidről és tapasztalataidról! Kitartást és sok sikert.
2011. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, nehéz lesz, de ha nem teszed meg, akkor ugyanez marad.

Kb max félórás beszélgetés lesz. Nem fogod megbánni.

2011. aug. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!