Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnátok azért, hogy jogosul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok azért, hogy jogosultak legyetek pl egy támogatásra v magasabb összegre stb?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 13:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
30%
Mi pont fordítva voltunk.Nem házasodtunk össze,és így minden járt nekem..Mivel a fiam már 18 éves,és már nem járnak ezek a kedvezményes dolgok,így elérkezett az idő,hogy összeházasodjunk..Idén nyáron lesz az "esküvőnk"..
2011. febr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Én sem válnék. Közvetlen ismeretségi körömben van ilyen, azt hiszik nem tudjuk, papíron elváltak,de kézen fogva sétálgatnak. Mindig is sunyinak tartottam őket.
2011. febr. 16. 14:09
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Különben szó sincs nagyobb összegekről, amit az egyedülálló szülők kapnak. Ötezerrel több a családi pótlék, esetleg még lakásfenntartási támogatást lehet kérni (az is kb. 4-5 ezer), de ez jövedelem függvénye. És bárhogy vesszük, ez csalás, hiszen attól nem lesznek egyedülállók, hogy papíron elváltak, mivel ugyan úgy együtt élnek, gazdasági közösséget alkotnak továbbra is. 5-10 ezer forintért megéri kockáztatni? Na meg ha ennyiért elválnak, akkor tényleg marha sokat jelenthetett a házasság...
2011. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és aki ezért a kevés támogatásért egyedülállónak hazudja magát, az remélem egyszer meg is tapasztalja, hogy milyen az, amikor egyedül nevel egy gyereket. Az ilyen csalók miatt (is) jut kevesebb azoknak, akik ténylegesen rossz helyzetben vannak.
2011. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz helyzetben kellene lennem,hogy megtegyem.Ha milliókról,és a lakásomról van szó,lehet,de néhány ezer forintért kizárt.
2011. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
kizárt!
2011. febr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
62%

össze sem házasodnék :D


na, gyerünk, induljon a lepontozás, menjen a piros kéz! most! :DDDD

2011. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
5-10 ezerért nem, de ha nagyobb összegről lenne szó, simán. Attól még szeretem, szerethetem a férjem, szerintem nem a papir jelenti a házasságot.
2011. febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
De akkor egyáltalán minek férjhez menni? És különben nem attól egyedülálló valaki, hogy nincs férjnél.
2011. febr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

nem attól egyedülálló valaki, hogy nincs férjnél.



Pontosan. És nem attól házas, mert van róla papirja, tehát, forditva is igaz. Hogy minek férjhez menni? Azt nem tudom, hogy mások miért házasodnak, de én soha nem akartam férjhez menni. Szeretem, és tisztelem a párom, és el nem cserélném senkiért, és semmiért, de az a papir nekem nem ér annyit sem, mint a tinta, amivel megirták. Másfél évig nyaggatott, hogy menjek hozzá feleségül, és már meguntam, hogy fojton előhozza ezt a témát. Azután az anyósom is elkezdett piszkálni vele,főleg, mikor teherbe is estem, és türelmetlenebb is voltam. A végén már kijelentettem, hogy hozzámegyek, csak száljon már le a témáról, de nem lesz esküvő. Gyorsan kocsiba vágott, és irány volt az anyakönyvvezető, bejelentkezni, nehogy meggondoljam magam. Tulajdonképpen ezért mentem férjhez. Végülis mindegy, mert akkor is vele maradok, ha nincs papirom róla, mert szeretem. Mióta megszületett a fiunk, és túl lettünk a nehezén, azóta viszont én piszkálom, hogy váljuk el, de még borja cérnával. Lehet, hogy teherbe kellene ejtenem......... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2011. febr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!