Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El tudom kerülni hogy becitálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsicska kérdése:

El tudom kerülni hogy becitáljanak egy válóperre?

Figyelt kérdés
Ha a válás nem megy egyszerűen hogyan tudom elkerülni hogy behívjanak a tárgyalásra, a leendő volt feleség közölte hogy ha nincs közös megegyezés akkor biztos helyem lesz a tárgyaláson
2011. febr. 20. 03:32
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Az alperesnek váláskor nem kötelező megjelennie, de akkor készülj fel, hogy minden ugrik (lakás kocsi, gyerektartás, stb...)!
2011. febr. 20. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Mondd meg a feleségnek,hogy nem akarsz tanúskodni. Ha még is bejelent,akkor nem vagy köteles elmenni a tárgyalásra. Válópernél ennek rád nézve semmi következménye nem lesz. Ez nem olyan per,ahol a tanúnak kötelező megjelenni.
2011. febr. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kapsz egy szabvány idézést, ami azzal fenyeget, hogy előállítanak (ennek költségét Rád terhelik stb.)

ne izgulj, ez a valóságban sohasem történik meg.

2011. febr. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nélküled is meghozzák az ítéletet. De nem értem, miért nem akarsz jelen lenni, hiszen ez téged is érint.
2011. febr. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező tanú lenne. :)


A tanúnak kötelező megjelenni. Persze párszor elhúzhatod, hátha közben megegyeznek, de hát ha nem megy, akkor muszáj lesz, különben ha jól tudom még pénzbírságot is kiszabhatnak.

Vagy amit tudsz még csinálni, hogy lakcímet váltasz, és akkor az a cím, amit a feleség tud, az már nem a címed, így nem fogod megkapni az idézést.

2011. febr. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Ha tényleg csak tanúnak akar behívatni, akkor elmondod a feleségnek, hogy ha megteszi, akkor ellene fogsz tanúskodni. Így majd meggondolja, hogy érdemes -e téged is belevonni.
2011. febr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg tanú leszel, akkor a bíró majd megkérdezi nem vagy-e elfogult. Ha igen, ott vége az egésznek. (nálam így történt)
2011. febr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen tanú lennék.Tudja a feleség hogy ellene tanúskodnék.Köszönöm a válaszokat:)
2011. febr. 20. 12:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!