Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Be vagyok hívva a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be vagyok hívva a szüleim válóperére tanúnak. (Gyerekelhelyezés miatt). De be lesz hívva az apám nője is, akit még soha nem láttam és nem is akartam. Voltatok már hasonló helyzetben? Mit csináljak ha kiborulok? Van valami ami segít?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A nő nem lehet bent a vallomásnál és nem is az egyik fél mellet kell tanuskodni. Egyszerű tényekre fognak rá kérdezni csak összintén kell válaszolni.
2011. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ne a barátnőre figyelni, hanem a perre. Ha ennyire nem szeretnéd megismerni, akkor ne tedd. Ha látni fogod, akkor maximum majd csúnyákat mondasz róla, hogy a dühödet kiadd. Ez utóbbit csak akkor tedd, ha a nő miatt lett vége a házasságnak!!!
2011. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
miert borulnal ki? az apadnak joga van uj eletet kezdeni, es az anyadnak is majd lesz uj pasija.
2011. febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha az én szüleim elválnának én sem lennék hajlandó egyikük új párjával sem találkozni, az én szememben igazi csak egy van. Szóval én megértem a lány reakcióját, akármi miatt is történik a válás. Viszont nyugi, kiborulni nem fogsz, maximum dühös leszel.
2011. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a nőt pont nem kéne odavinni.. Amúgy kivel szeretnél maradni? Anyukáddal, nem? monjduk nem tudjuk sem a neved sem a korod, de általában a gyerekek az anyjukkal maradnak ilyen esetben. Én is anyával élek, de apával miattam jóban vannak, nincs sosem semmi konfliktus. Remélem megoldódik a helyzetetek:S:)
2011. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Tudom, hogy most az egész világra haragszol.. Az én szüleim is elváltak, 8 éves voltam, és mindenkire iszonyatosan dühös. De felnőtt fejjel azt mondom, hogy ennél jobb döntést nem tudtak volna hozni a szüleim...
2011. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%

Ki az a szívtelen, aki annyira gyűlöli a szüleit, hogy nem tudná elfogadni, ha különválnak? Biztos nem jókedvükben tennék! Mindenkit megillet a lehetőség, hogy rátaláljon az igazira, még akkor is, ha esetleg rossz emberhez ment hozzá és alapított vele családot! Így csak egy igazán önző és tapasztalatlan "gyerek" beszél..

Kérdező neked pedig azt üzenem, hogy próbáld meg elfogadni a helyzetet, ez eleinte biztos nem lesz könnyű, de nem ismered a szüleid magánéletét, érzéseit, és hogy miért nem tudtak együtt élni. Hát te nem azt akarod, hogy boldogok legyenek? Persze ha egyik szülőd megcsalta vagy átverte a másikat, az nem szép dolog, de akkor is elsősorban a szülőre kell haragudnod! Ha ott lesz az a nő, nem kötelező vele megismerkedned, gondolom elég nagy zűr lehet így is benned, hogy a válóperen már megjelenik egy új maca..Igazából én azt sem tartom gáznak, ha kiborulsz, és beolvasol a vétkeseknek.

De sajnos attól, hogy nem fogadsz el valamit, még simán megtörténik..

2011. febr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

utolsó kommentálónak üzenem,hogy apám egy degerenált és gyűlölöm! a nő miatt ment tönkre a házasság egy rúdtáncos miatt!és olyanokat művelt velünk ami nem tűr nyomdát a papíron! jah és amikor elmentünk mi volt a reakciója?!miért nem maradtok? képes lett volna anyám mellé vinni az ágyba azt a **

16 vagyok

2011. febr. 20. 21:29
 9/11 anonim ***** válasza:

Fu, ez tényleg nagyon gáz, és teljesen megértem hogy ki vagy rajta bukva. Igazából én azoknak címeztem az előző írásom felét, aki úgy véli, ha a szülei elválnak, többé nem állna szóba velük.. De a megcsalás az elég szélsőséges kategória.

Teljesen megértem, hogy így érzel, elég csúnya dolgot tett veletek az apád. Szerintem hamarabb túlteszed magad rajta, ha egyszerűen nem gondolsz rá többé apádként.. kezeld távoli ismerősként mindkettőt, és légy tárgyilagos velük kapcsolatban. Igazából nem voltam még ilyen helyzetben, de tehetetlen dühöt, gyűlöletet már éreztem, és elég hosszú ideig elkísért az életemben..:(

Továbbra is azt mondom, jogod van kiborulni. Ha pedig a jelenlévők miatt nem akarsz cirkuszt, akkor légy kimért velük, ne engedd át magad az érzelmeidnek. Talán segítene, ha előtte megpróbálnád átrágni magad az egészen, megtervezni, hogy ezentúl hogyan fogod tölteni a napjaidat, mi fog változni, akarod-e tartani apáddal a kapcsolatot, hogy ne a homályos jövő lebegjen a szemed előtt.

Leülhetnél beszélgetni anyukáddal, mondd el neki a félelmeidet, hátha ő tud neked olyan dolgokat mondani, ami megnyugtatja kicsit a háborgó lelkedet. Mindkettőtöket elhagytak, és ez összeköt titeket, próbáljátok együtt átbeszélni az egész helyzetet.. Tényleg segíthet, ha beszélsz róla. Kicsit olyan, mintha már túl is lennél rajta..

2011. febr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Brian0 válasza:

Egyet tanulj meg, míg fiatal vagy! SOSE BÍZZ AZ ÖREGEDBEN!


Én apám megcsalta anyámat sok nővel, fizetős prostival. Nem csinált soha semmit, nem adott haza, míg anyám kidolgozta a belét és még otthon elvárta a spermadonorom (NEM MÉLTÓ AZ APA SZÓRA) hogy kiszolgálja anyám. A nőjét elküldtem a francba. Jött kedveskedni, meg majd mennyi mindent csinálunk együtt.


Annyit mondtam neki: Én nem tudom ki a f vagy, de te csak a véletlenek furcsa színjátékának következtében kerültél ide, aminek csak iszonyatos fejfáját köszönhetek!

2011. márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!