Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnátok azért mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok azért mert a feleségeteknek nem lehet gyereke, de ti szeretnétek? Hasonló élethelyzetben lévők?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 01:37
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjatok örökbe egy babát. Legalább egyúttal valami jót is tennétek.
2011. okt. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%
Én nem válnék el a férjemtől, ha nem lehetne gyereke. Van örökbefogadás, mesterséges megtermékenyítés, stb.
2011. okt. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%
Nem, de ha ez a kerdes rolad szol kerdezo es ez a valas dolog komolyan megfogalmazodik benned emiatt, az gond...volt egyebkent itt egy kerdes par honapja, hogy a ferfi azt hitte, hogy vele van gond, addig a notol "elvarta", hogy vele legyen, aztan kb. 10 ev hazassag utan kiderult, hogy a nonek van baja, azert nincs baba es a ferfi egybol elhagyta. Szoval gondolj bele a masik helyzetebe is, nyilvan nem szandekosan akarja, hogy ne lehessen, akar veled is lehet gond, csak nem tudod! Neked hogy esne, ha ilyen helyzetben otthagynanak?
2011. okt. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 depp81 ***** válasza:
80%
Elég gerinctelen ember az, aki emiatt elválik...
2011. okt. 19. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
78%
Azt javasolnám a nejemnek hogy fogadjunk örökbe egy egészséges óvodás "magyar" árvát! Azért óvodást mert ő még a "mi" gyerekük lesz, de már nem tolonganak érte (mint a babákért), és nem romát (mivel ő "cigány", és "én" nem tudnám biztosítani neki, hogy jó legyen neki ebben az országban - sajnálom!)
2011. okt. 19. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
100%

Nem válnék el, inkább örökbefogadással próbálkoznék, vagy béranyákkal.


Egyébként egy nőt nem csak a méhe miatt kell elvenni...

2011. okt. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
79%
El nem válnék, de ragaszkodnék ahhoz,hogy vhogy legyen saját gyermekem, akit a feleségemmel együtt nevelhetünk. Béranya.
2011. okt. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. okt. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nem. Szerintem aki emiatt elválik, annak amúgy se volt stabil a párkapcsolata.
2011. okt. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Én a másik oldal vagyok. Az esküvőnk előtt nagyon sok nőgyógyászati problémám volt, és majdnem nem mentem hozzáa férjemhez. Nálam is felmerült, sose lehet gyerekem. Nagyon megrázott a dolog. Nem tudom a feleségednek mi a problémája, de felmerült bennem, nem is szereted. Mert ha egy kicsit is szeretnéd, megpróbálnád magad a helyébe képzelni. Mi még nem próbálkoztunk, de én már most rettegek, mi lesz, ha nem jön össze a baba. Ez egy szörnyű teher. Én csak azzal a feltétellel mentem hozzá a férjemhez, hogyha X év után se jön össze, örökbefogadunk egy gyereket. És ő megértette. A lelkem mélyén azonban bennem is felmerült a béranyaság, mivel egészséges petesejtem van, csak nem tudnám kihordani a babát. Szóval annyi úton-módon meg lehet próbálni! Ha igazán szereted a feleséged, add meg neki ezeket az esélyeket.

És lehet, most támadni fognak, de ha én nem tudnék a férjemnek gyereket szülni, megadnám neki az esélyt, hogy máshogyan lehessen gyereke, csak közösen neveljük fel!

Gondolkodj el ezen egy picit. És mielőtt válni szeretnél, üljetek le egy jó orvossal, és beszéljétek át a leglehetetlenebb dolgok esélyeit is!

Tanulságklént elmondom, van a környezetemben ilyen férfi, ő el is hagyta a feleségét egy másik nőért. A sors fintora volt, hogy a másik nőnek se lehetett gyereke, viszont akkor még nem tudták, az első felesége terhes maradt. Szerinted visszafogadta utána? A nagy lóf...!

2011. okt. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!