Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehet válás után normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet válás után normális kapcsolatot létesíteni úgy h van egy gyerek és az ex tapad?

Figyelt kérdés
A kérdés talán hülyén hangzik DE most vannak kétségeim. Elköltöztem a férjemtől lassan fél éve és még mindig hívogat naponta többször, a gyereket felhozva mindent tudni akar. Szinte egy randira nem mehetnék el, mert ha felhív állandóan. Oké, oké nem kell felvenni a telefont, le kell koptatni, de annyira flusztráló, h a közelben lakik és gyakran elmegy a ház előtt ellenőrizgetés címén, a gyereknek meg a vélt pasiügyemimről beszél. Én még megvagyok a dologgal, beveszem a lesz@rom tablettát kb minden reggel, de mi van ha az új pasim kerülne egy ilyen közegbe, szerintem ezt egy épeszű férfi nem bírja! volt már így veletek, h oldottátok meg?
2011. febr. 22. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Uralkodni akar az exed. Úgy tudod kivédeni, hogy mondod neki, hogy hagyjon fel az ellenőrizgetéssel, a másik meg mondd a jelenlegi párodnak, hogy az exed egy őrült, még mindig azt hiszi hogy a felesége vagy, de ne törődjön vele. Szerintem egy épeszű ember nem fog ezért veled szakítani. Sőt, inkább segítene az ellenőrizgetős exet "lekoccoltatni".
2011. febr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én csak magamból indulok ki, h mennyire elegem lenne, ha egy pasival jönne a hibbant exfelesége.....azért köszi
2011. febr. 22. 16:13
 3/6 anonim válasza:
Nálunk is ez volt, egy inteligens új pár elfogadja, sőt nagyon jól kezeli. tudod ez hülyén fogalmazva "bikaviadal"! Az új büszke arra hogy a másikat lenézi azzal, hogy vele mutatkozol........ez az élet rendje sajna- ha akkor nem futott amikor kellett volna...a gyereket arra használják ilyenkor, hogy mindent tudni akarjanak így még olyan érzésük van mintha lenne hozzánk közük- a pszihologus szerint nem tudnak elszakadni. idővel megunja majd jön egy nő!!!
2011. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fél év még nem sok idő. Nálunk is ez volt, pedig a férjem lépett le. A láthatást a strandon bonyolítottuk nyáron, és úgy jött a megence szélén a gyerekkel a kezében míg én úsztam, hogy közben mutogatta a 9 hónaposomnak, hogy Látod kicsim, ott van anya! Kész röhej volt. Úgy csinált, mintha még együtt lennénk. Azóta van új nő, és már békén hagy. A te exed is megszokja idővel. Az új kapcsolat meg, hát nem is tudom. Szerintem a normális az, ha két ember tartja a kapcsolatot a gyerek miatt, akár napi szinten is. Bár mi inkább a távolságot tartjuk. :-)
2011. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi egy éve már, hogy külön élünk, el is váltunk, amit ő kezdeményezett. Neki már a házasságunk vége felé is volt barátnője, mégis itt hisztizik nekem, mert mostanában alakulóban van nekem is egy kapcsolat. Naponta hatszor felhív, váratlanul beállít, szakított a barátnőjével...de mindez olyan kiábrándító számomra.
2011. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, szóval még az elején vagyunk úgymond! azért is fura mert már kb 1-2 éve nem érzem h nőként, emberként tekintett rám....hosszú sztori, de a végén én költöztem a gyerekkel, bár az utóbbi időkben már szinte haza se jött....meló, edzés, csajok....Most meg eljátsza, h én vagyok élete értelme, egyfolytában velem akar lenni és szerelmes belém. Idáig elvoltam a gondokkal, de egy ideje észrevettem h kölcsönös az érdeklődés egy kollégával, ő fiatal pasihoz képest, egy idősek vagyunk (27) és szerintem amúgy is nehéz eset vagyok egy két éves gyerekkel, nemhogy még jön velünk egy "őrülten szerelmes" férj, kész diliház!
2011. febr. 23. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!