Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjem, ma azt találta ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem, ma azt találta ki, hogy váljunk el, hogy külfüldön kaphassak segélyt, havi 5oo EUR-t. A fizetésem kevés, nem tudunk belőle megélni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Talán küld el dolgozni, ha már ennyi esze van.
2011. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Ugye ez nem komoly.

Ahhoz hogy külföldön segélyt kapjál ahhoz az adott országban (legalább is németországban) minimum 3 éves munkaviszonyodnak kell hogy legyen elötte. Ès persze 3 éve bejelentett állandó lakcimednek.

Gondolom valami egyedülálló anyaságra gondol, de nem hiszem hogy a németek adnának 500 -t ezért. és azt sem hogy más országok adnának.


Èn németországban élek, engem a párom arra buzdít hogy házasodjunk össze mert kb 300 € adókedvezményt kapna.

2011. febr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Külföldön éltek és csak te dolgozol? Ő miért nem dolgozik?

Szerintem szörnyen megalázó lehet segélyből élni egy külföldi országban.Ráadásul úgy is fognak viszonyulni hozzátok. Bevándorló söpredékként... Egész biztos, hogy nem tudjátok máshogy megoldani az anyagiakat?

2011. febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jézusom, a férjed részéről ez egy igen ronda dolog.

Ettől nem kaptok segélyt.

2011. febr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem meg ne menj bele,

inkább keresetek valami jobb állást,vagy valami plusz munkát

2011. febr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gáz. Még itthon is gáz csalással támogatáshoz jutni, külföldön meg pláne. Ha úgy vesszük, ti ott vendégek vagytok. Nem szép dolog átb*szással lerántani a házigazdát. Vagy a férjed vendégségben is hasonlóan viselkedik?
2011. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azért részleteket írhatnál!
2011. febr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Számomra elég megalázó dolog lenne így segélyhez jutni, pláne, hogy olyanoktól vennétek el a lehetőséget, aki tényleg rászorulna ...-.-
2011. febr. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!