Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi az esélye annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak hogy gyerekelhelyezési perben az apának ítélik a gyerekeket (2 kiskorú közös gyerek)?

Figyelt kérdés
A volt élettársam azzel fenyeget, hogy elveszi tőlem a 2 közös gyerekünket (legalábbis az 1iket). Állandóan éjszakás, soha nem volt ideje ránk, ezért is ment tönkre a kapcsolatunk. Van rá esélye hogy a bíróság neki ítélje a gyerekeket?
2011. febr. 28. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
bizony van esélye, hogy mennyi az az ügyvédeken múlik. a környezetemben elég sok apukát ismerek, akiknek odaítélte a bíróság a gyereket. olyan is van, ahol egy gyerek van és azt.pedig anyuka pláne pedagógus, nem iszik, nem pasiz.... nem tudom hogy történt a dolog, de azt tudom, hogy nem mondott le.szóval fenáll a veszély.
2011. febr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

A gyereket MINDIG az anyának ítélik, kivéve akkor ha

-veszélyezteti az épségüket, egészségüket (drogos, agyilag beteg és ez bizonyított, stb.)

-nem biztosít megélhetést (pl. munkanélküli)


Pusztán ezért mert éjszakás, vagy mert fenygeet hogy elviszi őket, nem fogják másnak ítélni, csak neki.

Mindazonáltal úgysem teheti meg hogy megakadályozza a láthatást neked mert ha tartósan megteszi akkor visznt lesz esélyed "újrajátszani" és második körben neked ítélhetik. De ehhez az kell ha tartósan nem engedi látnod őket, új láthatási megegyezés születik, "fejére koppintanak", és mégsem áltoztat. Na, akkor lesz esélye az apának is.

2011. febr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Jaj bocsánat, 2. vagyok, azt hittem te vagy az apa :)

szóval ne aggódj, icipici esélye van.

2011. febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2. (3.)Köszönöm! Az az igazság hogy mikor elviszi a gyerekeket 7végére akkor sem ő van velük hanem az anyja (mamájuk). Ezt lehet (kell) mondani majd a bíróságon?? Köszönöm
2011. febr. 28. 15:43
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az ő idejében oda viszi őket ahpva akarja, ha a mamához, hát oda. Ez nem fog szerintem befolyásolni semmit.

2.

2011. febr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyon csúnya dolgoknak kell történnie,hogy egy anyától elvegyék a gyerekeit,és az apának itéljék.Ezt nyugodtan mond meg az exednek,és világositsd fel,hogy két gyerek után fog fizetni gyt tartást,erre készüljön lélekben.
2011. febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi esélye sincs.
2011. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy dolognak kell történnie ahhoz,hogy a gyerekeket neki itéljék.
2011. márc. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nálunk a páromnak tehát az apának ítélték a gyermekeket.

De nem volt könnyű. Szóval ha nem vagy szinte beszámíthatalan és nem változtatod a véleményed állandóan a bíróságon és ha a bíró nem azt látja hg a plusz pénzre hajtasz, akkor tuti neked ítélik őket.

2011. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, meglehet említeni, ha hagyja a bíró. De ettől még lehet, hogy kell menjenek a gyerekek a nagyihoz is.

Ha te megbízható vagy, eltudod látni a gyerekeket, akkor első sorban mindig az anyának ítélik őket. Elválasztani sem szeretik a gyerekeket.

Nem lenne rossz azért valahogy megbeszélnetek, hogy itt most nem arról van szó, hogy melyikőtök nyer, hanem, hogy ne szúrjatok ki a gyerekekkel. Van sejtésetek min mennek keresztül ? A különválasztás abszolút nem lenne a helyes megoldás. Ha nem különösebb veszekedések voltak, csak nem láttátok egymást ebből adódott nézeteltérés, akkor feltételezem, hogy rendben megtudnátok ezt beszélni.

Remélem így van !

A bíró a gyerek előnyeit nézi elsősorban .

2011. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!