Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválni vagy különélni éri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválni vagy különélni éri meg jobban, ha egy 2 éves kisgyerekkel maradok egyedül?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 09:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha így áll a helyzet elválni. Mert a bíróság jogi úton kötelezi az apát a gyermektartásra, így meg nem tudom fizetne e?
2011. márc. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Fizetné a törlesztést, de nem tudom meddig tartana a lelkesedése.
2011. márc. 1. 09:37
 3/26 anonim ***** válasza:
47%
A gyereknek az lenne a legjobb,ha rendbe hoznátok a házasságot. Neki mindkét szülőjére szüksége van!
2011. márc. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Timcsy01 válasza:
57%
Egyet értek az előttem szólóval. Az a baj, hogy a legtöbb szülő önző, és csak magára gondol, hogy neki mi a jó, és azt hiszi, hogy az jó a gyereknek is. Csak abba nem gondolnak bele, hogy lelki sérülést okoznak a gyereknek, és ,,dobálják" maguk között mint valami labdát, ahelyett, hogy leülnének, és megbeszélnék a dolgot, és normálisan élnének együtt, családot, és biztonságot adva a gyereknek!!!!
2011. márc. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%

Az sokkal rosszabb a gyereknek, ha azt látja, hogy "anyu és apu nem szeretik egymást és állandóan vitatkoznak / üvöltöznek egymással".


Ami nem megy nem kell erőltetni.

2011. márc. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%

Hát nem tudom, szerintem vannak olyan dolgok, amikből nem csinálnék semmi körülmények között anyagi kérdést. "Elválni vagy különélni ÉRI meg jobban...."

Nézd véleményem szerint ha nagyon nem megy a dolog, akkor el kell válni, ha rendbe lehet hozni esetleg akkor meg kell tenni.

Tudom, hogy a gyereket fel kell nevelni, és ehhez pénzre van szükség, de akkor se. Ha valami véget ért le kell zárni.

2011. márc. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

elválni

egyedülállóként több a családip.-ha már így kérdezted, hogy éri meg

2011. márc. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
A férjemnek van valakije. Ő nem akarna válni, de már külön élünk. Én már kétszer adtam neki esélyt, de nem tudja ott hagyni azt a bizonyos másikat... Ez van.
2011. márc. 1. 12:57
 9/26 anonim ***** válasza:
88%

Nagy hülyeséget írnak itt egy páran!


Ha rossz a kapcsolat mindenképp válj el!

Én egy rossz házasságban szenvedő gyerek vagyok, de ne csak az én példám nézzük, ez köztudott, hogy inkább élj egyedül (így megadva magadnak az esélyt az újrakezdésre, boldogságra ), mint egy rossz kapcsolatban.

Világosan emlékszem gyerekkorom veszekedéseire, a kiabálásokra, sírásokra, hidd el, ez egyik gyereknek sem kell.

Nem önzőség, hanem okos cselekedet elválni, ha már úgy gondoljátok nem közös az utatok!

Sok sikert!

2011. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%

Válni. Aminek vége azt a legjobb befejezni, hgy tovább lehessen lépni.

Nem semmi férjed van azért, még ő nem akar elválni? Van ám bőr az arcán. Ez majdnem olyan, hogy hű mégsem bírjuk a gyereknevelést, visszaadjuk a gyereket. (nem gondlja micsoda undorító dolog ez ? Miért nem akar elválni? Hú de megvagyok lepve, és kiakadva)

Legyen vége, még találhatsz te is magadnak szerető partnert, aki téged is gyereked is elfogadja.

2011. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!