Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem egy hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem egy hónapja költözött az új párjához. A lányunk még nálam van 16éves lesz az ősszel. Úgy érzem nem nagyon akar az annyához költözni. Ő fog dönteni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dönthet ő is. Az lenne a normális, ha megegyeznétek erről, őt is megkérdezve.

Ha nem siukerülmegegyezni akkor sajnos gyerekelhelyezési per is lesz és ott mondhatja el a véleményét. 12 éves kor felett, ha valami szörnyű dolog nincs, akkor a bíró a gyerek véleményét ítéli meg.

2011. márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
A felnőtt joga a döntés, de egy 16 évesnek már lehetnek elképzelései, amit normális viszonyban lévő elvált szülők elfogadhatnának.
2011. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha te is szeretnéd, hogy veled maradjon és õ is szeretné, biztosan neked itélik.Amint olvasom az anyja elhagyta nem szàmit a lànya neki.

Egyébként én nem biznàm a lànyomat egy idegen "mostohapàra".

2011. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A bíróság 12 éves kortól kérdezi meg a gyereket, hogy kinél akar maradni.
2011. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem írta, hogy elhagyta az anyja, nem fontos neki !

Sok oka lehet ami miatt még nem költözött el vele.


Nem mindig azért maradnak a lányok az apjukkal, hanem pl, mert nem tetszik neki a férfi, vagy mégtöbb esetben, mivel nem az apa (legalábbis ebben a helyzetben úgy tűnik) miatt van a különmenés, a gyerek sajnálja az apát ! Mivel anyának van valakije, nem lenne egyedül, mint apa.

Kérdezd meg őt, hogy miért kit választ, és a másik nem kellene megsértődjön. Ti váltatok külön, Ő már nem kicsi, meg kell érteni, és minél símábban megy a dolog, annál kevésbé viseli meg a gyereket. Bizonyára legszivesebben azt akarta volna, hogy együttmaradnjon a család, de Ő ezt nem tudja befolyásolni. Most nyomást érezhet, és csalóldottságot, hogy választania kell, kit bánt meg vele.

Ha akar dönteni, akkor hagyjátok dönteni szerintem !

2011. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Őt is megkérdezik. Én sem bíznám olyan férfire a tini lányom,akinek az erkölcsi elveibe belefér egy férjes asszonnyal való viszony. Nehogy kedvet kapjon a lányodra is!

Az anyja biztos nem védi meg,.ha neki fontosabb a szeretője,mint a lánya!

Ha veled akar maradni,akkor harcolj érte.

2011. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat.Egyébként én sem szeretném idegen mostohára bízni a lányomat.
2011. márc. 6. 20:07
 8/8 A kérdező kommentje:

A feleségem szerint én vagyok az oka hogy másik férfit keresett,szavait idézve "te nem foglalkoztál velem eleget".

Amúgy kapott egy komplett családot egy 6éves fiúval és egy anyóssal.

Szóval se én se a lányom nem nagyon érti ezt az egész dolgot.

2011. márc. 6. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!