Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Nem akarom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viki.e kérdése:

Mit tegyek? Nem akarom hogy elváljanak.

Figyelt kérdés
A szüleim nagyon szeretik egymást, csak nem tudják ezt kimutatni. Apu külföldön dolgozik és csak hónaponként jár haza. Mikor hazajön mindig veszekszenek egymással. Már nem tudom elviselni , hogy minden este egymást marják. Tegnap elmentem apával sétálni és azt mondta hogy lehet elválnak anyával..... Totál leblokkoltam. Nem lehet hogy elváljanak, hiszen szeretik egymást. Mikor ezt elmondtam neki azt mondta hogy úgy érzik már nincs értelme eggyüt maradniuk... , légyszives segítsetek!!!! Előre is köszönöm
2011. márc. 8. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább messziről szeressék egymást.
2011. márc. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a szüleid így döntöttek, akkor nincs mit tenni. Felnőttek, ők döntenek, és nem te:S

Lehet úgy érzik, ha együtt maradnak tönkreteszik egymást, és téged is a sok vitával, ami még rosszabb annál, mint, hogy békében különválnak!:S

Sajnálom, de próbáld meg elfogadni, és szeretni mindkettőjüket ugyanúgy, mint azelőtt.

Sok erőt, és kitartást kívánok, nekem is váltak a szüleim.:S


22L

2011. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak a te fantáziádban szeretik egymást...
2011. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mondd meg nekik, hogy hallgassák meg Végh JÓzsef pszichológus Ádámok és Évák c. előadását, mert lehet hogy észbe kapnak!

Te egy tündéri gyerek vagy, te is hallgasd végig, mert ha esetleg nekik nem segít, akkor majd te hasznát veszed a párkapcsolatodban, nagyon ajánlom!

2011. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösönöm a válaszokat..... ugylátszik észbe kaptak... tegnap este elmondtam nekik a véleményemet,ők meg megbeszélték a dolgot. Most megit úgy viselkednek egymással mint AZ elött... :)))))
2011. márc. 13. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!