Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 16 éves vagyok. Azt akarom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok. Azt akarom, hogy szüleim elváljanak. Mit tudok tenni, hogy én indítsam el a pert? Idegileg és lelkileg is tönkretesznek. (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Nos 3 éve kb hogy válás jár a fejemben ugyanis "apámat" gyűlölöm. Minden más gyerek jobb neki, iszik, állandóan döglik. De ő persze sajnálja anyát hogy dolgoznia kell. Hát nemnagyon látszik. Szoval most jutottam oda hogy én csinálok itt valamit mert anyám is tönkremegy ebbe és még lehet jobb párkapcsolata. Kérlek segítsetek hogy mit tudok tenni:S Nagyon fontos. KÖszönöm a válaszolóknak
2010. ápr. 24. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Anyád választotta,hát oldja meg ő.Te meg minél előbb lécelj le.
2010. ápr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Te semmit nem tudsz tenni!

Azzal, hogy odaállsz anyukád elé, s azt mondod, hogy váljanak el, még nem fognak elválni.


Persze elmondhatod a véleményed, de végsősoron nekik kell eldönteni, hogy akarnak-e válni. Ha nem látják be vagy nem akarják belátni, hogy együtt nem megy, akkor ott te nem tehetsz semmit.

2010. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos Te semmit se tudsz tenni, csak az Anyukád. Gyakorolj rá nyomást, de ez is csak akkor fog menni, ha Anyukád is így gondolja, és ő is akarja a válást.


Nagymamához nem tudnál elközöni, demonstrálandó a véleményedet így?

2010. ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

beszéld meg anyukáddal hogy te ezt nem bírod nézni ahogy bánik veletek..ha szeret megérti.

de a válás se egyszerű vagyon megosztás a házban részesedés és persze hogy melyik szülőnél legyen a gyerek..:I

de ha látja rajtad anyukád hogy így nem vagy boldog egy idő után ott fogja hagyni hidd el..:D

de ehhez te is kellesz..mondd el mi a gondod mi nem tetszik..

2010. ápr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
anyukám is válni akar, csak apám sakkban tartja. igy értettem volna.
2010. ápr. 25. 10:07
 6/6 anonim ***** válasza:

akkor nincs más dolgod, mint várni, hogy anyukád megindítsa a bontópert.

Téged meg fognak hallgatni majd a bíróságon, hogy kihez szeretnél kerülni.

2010. ápr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!