Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért van ez vajon az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez vajon az én hibám hogy ez történt?

Figyelt kérdés
Szüleim lassan 1 éve hogy elváltak elötte 1 évig nyuzták egymást sajnos én is bele folytam a dolgokba és már annyira de nem lelem a helyem az emberek közt talán mert már le szerepeltek jo páran elöttem azért kerülöm az embereket apám el tolta az egész életem a sok hülyeségével és még mindig néha-néha fel hív és utánna romokban vagyok ugymond h megint megkeresett ezaz észkombiné holott ezt lezártam magam de ö nem hagyja hogy elhagyjam a nevét mert hogy ö az apám. És ezek miatt a gondok miatt van már az hogy a lányok felé se merek kezdeményezni annyira felöröltem magam holott nem akartam és ez lett az a baj hogy ezt helyre hozni már nem tudom. 18/f
2011. márc. 13. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet elég súlyosnak látszik. Ameddig nem tudod magad meggyógyítani, tényleg nem javaslom, hogy lányokhoz komolyabban közeledj.


Viszont fiatal vagy, még semmi sincs veszve. Apukád nem uralkodhat rajtad, ha betöltötted a 18-at. A neve, az egy dolog, nem ez a lényeg. Hanem az, hogy lelkileg váljál le róla. Vedd észre a magad saját életét. Fedezd fel magadban a külön embert. Te nem az apukád vagy, te egy külön személy vagy. Ezt hívom gyógyulásnak, ha erre rájössz. Nem kell vele ezt megbeszélned. Te saját magadon belül elintézheted ezt. Te tanulsz magadért, sportolsz, vagy bármilyen irányba fejleszted magadat magadért, kiépíted a magad életét. Ügyelj, hogy tényleg a magadé legyen, ne a barátokról, vagy popsztárokról vagy bárki másról vegyél példát, hanem agyalj rajta, hogy neked magadnak milyennek kell lenned, mit kell csinálnod. Ha ezzel megvagy, felépítetted magad, akkor kezdhetsz egy párt keresni magadhoz.

2011. márc. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
felét nem értem a hadoválásodnak, de ha nagykorú vagy akkor 10 ezerért akár Fütyi Géza is lehetsz, ehhez nem kell apád engedélye
2011. márc. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Tedd túl magad rajta, bulizz, csajozz, ne félj tőlük. Kapcsolódj ki, ismerkedj úgy emberekkel, egy idő után biztos jobb lesz:)


És ha végképp úgy érzed hogy nem tudsz magadon segíteni nyugodtan fordulj pszihológushoz. Oda nem hülyék járnak nyugi, hanem olyanok akiknek beszélgetésre van szükségük úgy hogy közben választ kapnak mindenre és segítséget is kapnak cserébe :)

2011. márc. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Épp ezaz hogy dokihoz is járok és egyszerüen nem tom magam kirobbantani ebböl a helyzetböl és egyáltalán nem hasonlitok rá semmien téren soha nem leszek olyan mint ö az halál biztos. Viszont van hogy a szerencse rám mosolyog gimi melett tudok járni esti suliba weblaplátvány tervezést készitést tanulni nem olcsó de valahogy megoldjuk eztis mint minden mást. És még az ilyen pofonok után mondja nekem vki azt hogy élvezzem az életet az nem tiszta és az a baj ezaz állapot a tanulmányaimra is kihat nem is kicsit hát jah nekem ezt a lapot osztotta az élet...
2011. márc. 13. 22:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt jól látod: ezt oszotta neked az élet. Nem azért hogy összetörjön és egy kis béna senki legyen belőled mire megöregszel, hanem azért hogy ebből tanulj és növekedj és egy jobb, erősebb egyén váljon belőled, aki bátran néz az ÉLETTEL szembe.

A családod viselkedésén nem tudsz változtani, nem is kell. Viszont az, hogy hogyan állsz a dolgokhoz, mennyire hagyod hogy a körülmények a hatalmukba kerítsenek, az csakis a TE felelősséged, a te döntésed, a te VÁLASZTÁSOD. Tudom hogy nehéz, de gondolj arra, hgy lehetne nehezebb.


Találkoztam egyszer egy nővel, akit az apja gyerekkorában megerőszakolt. 10 év és több százezer forintnyi ilyen-olyan terápia után kijelenthette, hogy végre ’meggyógyult’ végre úgy érzi, hogy ő is egy normális ember és tagja a társadalomnak. És tudod mit szürt le a végén, hogy mi a tanulsága az egésznek, hogy mi az a leckéje amit ő ebből megtanult. Az hogy ezzel a tapasztalattal segíthet más lányokon-nőkön, akik szexuális erőszak áldozatai és segíthet ezeknek az embereknek meggyógyulni, segíthet neki, hogy hamarabb talpra álljanak és ne 10 évig szenvedjenek, mint ő. Na ez mekkkora mágus.


Szóval jó dolog a sajnálkozás, egy darabig segít is, nyalogatni a sebeinket meg részvétet kapni másoktól, de a büdös igazság az, hogy miután mindenki ellátott jótanáccsal, pszihologus telefonszámmal stb. NEKED kell a talpadra állni. Neked kell növesztened két golyót és tökösnek lenni, mert ’aki nem vagány, azzal kib*sznak’ ;)


Ui: a pontokat és egyéb írásjeleket pedig használd nyugodtan!

2011. márc. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!