Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Létezik ilyen hogy egy anya a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen hogy egy anya a legrosszabbat tegye?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Válófélben vagyok sajnos. Kb. fél éve vagyunk házasok. Szerelem volt első látásra, és minden tökéletesen működött. Amikor megismertem a párom akkor az édesanyával nagyon rossz viszonyban voltak, de mivel nem volt más helye ott lakott. Amikor megismerkedtünk azonnal hozzánk költözött (édesanyámékhoz). 4 hónapig minden rendben volt. Az édesanyja próbálkozott de akkor nem tulajdonítottam neki jelentősebb okot. Próbálta zsarolni de akkor minden a legnagyobb rendben volt és nem hatott a páromra. Mivel az én szüleimnél laktunk tudom nem egyszerű anyóssal élni ezért voltak konfliktusok. Az édesanyja most már tudott ráhatni megfelelő érvekkel gondolom. Végül is rávette arra, hogy mi költözzünk oda ahol régebben lakott, albérletbe. Nem igazán akartam odamenni, mert az anyjával nem valami jó a viszonyom. Végül is odaköltöztünk minden aggályom ellenére. 2 napig tartott a boldogság. Semmi nem volt jó emiatt végül is hazaköltöztem a szüleimhez.

A kérdés létezik-e ilyen hogy egy anya mindenre képes hogy a lányának a legrosszabbat tegye.

Mert ha egyszer már kidobta a lányát most miből gondolják, hogy nem lesz ilyen.


2011. márc. 22. 14:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
Miii? Válófélben vagytok, van egy kislányotok, akit kidobott a feleséged? Azóta te neveled?
2011. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Na! szedjük ezt egy kicsit össze! :)

te a férj vagy vagy a feleség?

ki tesz rosszat a kinek és ki dobta ki a lányát????

2011. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Na ez egy kicsit zavaros. Te vagy a férj és a feleségeddel az anyóshoz költöztetek, de neked az nem jó és otthagyta az asszonyt az anyóssal?? ebből sokmindent ki lehet forgatni!!
2011. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én a férj vagyok.

Az anyja dobta ki a feleségemet többször.

Most mégis az anyja az utolsó mentsvára a feleségem szerint.

Tudomásom szerint telebeszélték a fejét, ezt az apjától tudom. A lényeg az anyja többször kidobta mégis miért ő a szent én meg az ördög. Pedig Ő a legfontosabb az életemben és ezt Ő is tudja mármint a feleségem.

2011. márc. 22. 14:43
 5/16 anonim ***** válasza:
És ti költöztetek el, ő meg maradta az édesanyáddal egy fedél alatt, vagy mi??? Ha jól értelmezem, ti összeköltöztetek az anyukád lakásában anyukáddal, feleségeddel és az anyósoddal tulajdonképpen, majd viták voltak és Te meg a feleséged elköltözött egy régi albérletbe amit annak előtte az anyósod vett ki, most meg ti...És vele mi lett, a te anyukád meg az ő anyukája most ott lakik a te szülői házadban, ti meg pénzért albérletben? Ne haragudj de ez nagyon zavarosra sikerült. Légyszíves fogalmazd meg pontosabban, mi történt?
2011. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A kérdésem a következő

Egy anya miért ilyen vagyis többször eldobom a lányom de ha kicsit is boldognak látom akkor elrontom.

2011. márc. 22. 14:55
 7/16 anonim ***** válasza:
És te emiatt elválsz? Elég furcsa. A feleséged meg nem vislekedik felnőtt módjára.
2011. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Az anyja többször kidobta,megismerkedtünk hozzánk költözött.

Az édesanyjának nem tetszett és mindent megpróbált hogy visszamenjen sikerült is de én nem akartam. Miért van az ha valaki boldog más elrontja. Főleg az ha egy közeli hozzánk tartozó.

2011. márc. 22. 14:59
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem ő akar elválni tőlem.
2011. márc. 22. 15:00
 10/16 anonim ***** válasza:
akkor a feleséged még gyerek, ha ő képes elválni, érted, elválni tőeld. Ráadásul nem valószínű, h szeret, az h az anyja dróton rángatja, az biztos. szerintem jobban jársz, ah megszabadulsz egy iylen éretlen személyiségtől, mert később is sok gondod lenne, hidd el
2011. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!