Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak vagy ne? Fél évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak vagy ne? Fél évvel ezelött meghalt a férjem anyja, azóta megváltozott

Figyelt kérdés

Kitalálta h nővé operltatja magát,mert ő mindig is nő akart lenni,csak az anyja elnyomta így nem tehette azt amit akar. Amig nincs elég pénze az operációra,addig majd női ruhákba jár. Otthon már sminkeli magát,meg női ruhába is van.

Irtunk házassági szerződést annak idején.így válás esetén semmi nem jár nekem. 15 éve vagyunk házasok,de nekem ez sok. Kijöhetek jól a válásból?


2011. ápr. 20. 12:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez most valami vicc?


Ha válni akarsz, válj el és kész! Ha nem kapsz pénzt, akkor is kezdhetsz új életet. Amit nem tehetsz meg, ha benne maradsz a régi rosszban. Tehát kijöhetsz belőle "jól", IGEN.

2011. ápr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vicc :(
2011. ápr. 20. 13:02
 3/33 anonim ***** válasza:
86%
Mit gondolsz, miért íratta meg így a házassági szerződést? Tudta azt ő, ha erre rájössz, rögtön válni akarsz. Sajnállak,de nem jössz ki jól, ha elválsz. Hallottam már ilyen esetről, ott az asszony elviselte ezt a fajta eltévelyedést, és együtt maradtak. Nagy vagyonról van szó?
2011. ápr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%
Hát én azért orvoshoz vinném előtte. Könnyen lehet,hogy az édesanyja halála váltja ki ezt belőle. Ha pedig te semmit nem tettél a vagyonba, akkor nem is fogsz belőle kapni semmit.
2011. ápr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
az édesanyja ragaszkodott a szerződéshez,én meg ugy voltam vele h nem tervezem a válást miért ne irnám alá? Igen,elég sok pénzről lenne szó.
2011. ápr. 20. 13:05
 6/33 anonim ***** válasza:
20%

Hú, szegénykém, ez nem semmi. :(

Gyerek van?

Egyébként meg én biztosan elválnék. Inkább szegény legyek, mint egy ilyen aberrált emberrel éljek együtt.

2011. ápr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
A férjem meg ragaszkodott hozzá h én ne dolgozzak,csak a háztartást vigyem és a gyereket neveljem
2011. ápr. 20. 13:06
 8/33 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom hogy milyen szerződést írtál te alá, általában olyat szoktak, hogy a szerzésnek megfelelő arányban oszlik fel a vagyon váláskor. Tehát ha pl az ingatlan ahol éltek, az ő pénzébőúl van, akkor az övé. De ez amúgy is így igazságos. Most akkor 15 év alatt semmilyen önálló anyagi javat nem tudsz felmutatni vagy mi?

Én biztos elválnék...

2011. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
86%

Én elválnék... Emberileg elfogadó vagyok, de a saját férjem ne legyen ilyen. Aki ilyen, keressen magához hasonló társat.

...Keress előbb egy pszichológust, hátha tényleg csak a haláleset zavarta meg az elméjét - de ha a pszichológus is megerősíti a transzszexualitást, én keresnék egy jó ügyvédet, ez elég különös körülménynek tűnik ahhoz, hogy el lehessen érni, Neked is járjon valami.

2011. ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

"A férjem meg ragaszkodott hozzá h én ne dolgozzak,csak a háztartást vigyem és a gyereket neveljem"


Na ez az amibe SOHA nem szabad belemenni! De mostmár mindegy...

Ez azt jelenti hogy nulla munkatapasztalatod van lényegében? Most van munkád?

2011. ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!