Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy normális család voltunk 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normális család voltunk 2 hónappal ezelőtt de minden megváltozott. Mi lehet tovább?

Figyelt kérdés
Normális család voltunk.A férjem mindig sörözött esténként,ezzel semmi probléma nem volt.Míg egyszer a fejébe vette hogy én megcsalom.Ez persze nem igaz mivel én szeretem és tisztelem,és van 2 szép gyerekünk is.De ez a veszekedés esténként szokott csak menni.Megütni még nem ütött meg,de már kezdek félni tőlle.A gyerekeknek nem akarok rosszat megpróbálok mindent megtenni hogy a régi férjem "visszatérjen".Fejébe vette hogy én megcsalom és már egyedül sehová sem tudok menni kocsival hoz,kocsival visz kérdezi hova megyek,kik lesznek...Ez lehetséges hogy valami örölölt "betegség",mivel az apósommal is ez volt.Kérlek benneteket segítsetek segítene a pszhilógus,vag micsoda? Hálásan köszönöm a kommentárokat!
2008. nov. 4. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ezt mindenképp a férjeddel kell tisztázni. Miért feltételez ilyesmit? Milyen alapja van a feltételezésének? Szembesíteni azzal, hogy te is lehetnél vele bizalmatlan, neki milyen érzés lenne. Aztán, hogyan tovább, együtt döntsétek el. Én ezt tenném először.
2008. nov. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egy ismerőse hergeli és hülyeségekkel tömi a fejét, valami oka van biztos rá. Ennek nézz utána.
2008. nov. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
94%

Ha eddig nem voltak ilyen féltékenységi rohamai akkor ennek a mostaninak nyomós oka lehet. Próbálj picit magadba fordulni és végig gondolni mi történt 2 hónappal ezelőtt, mi válthatta ki nála ezt a viselkedést.

Lehet egy általad poénnak szánt mondat, egy félreérthető dolog amibe nem vontad be őt, mire ő és esetleges kedves tanácsadói hibás következtetést vont le.

Okozhatja szexuális problma is.

Sőt időnként saját hűtlenségükből kiindulva válnak ilyenekké a teremtés koronái.

Pszichológus biztosan sokat tudna segíteni, de azt tudnod kell csak akkor hatékony ha azt a páciens is akarja. Amennyiben ez az akarat megvan akkor sok sok beszélgetés szükséges ahhoz, hogy eredményt érjen el.

2008. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet,hogy egy barátja vagy ismerőse hergeli fel. De lehet,hogy a saját hűtlenségéből indul ki. Ezzel persze nem akarlak megijeszteni,mert ez csak az én "találgatásom". De jobb lenne pszihológussal beszélni. Sok sikert!
2008. nov. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Keveset basztok!
2010. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!