Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen ütős választ adtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ütős választ adtatok amikor párotok szakított veletek vagy felhozta, hogy válni szeretne?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 22:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
76%

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ, rendben.

(nekem ez ugrott be)

2011. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
71%
"Én is ezt akartam,sőt tudod mit?Direkt hoztam ki belőled ezt!Háhá!xDD (amúgy tényleg ezt így mondtam)
2011. ápr. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 napietus ***** válasza:
70%

nem voltam még ilyen helyzetben. az a szánalmas habogás-hebegés amit szoktak produkálni, nem beszélve a felesleges és rém kellemetlen könyörgésről, semmiképpen nem jó. mondjuk, ha a férjem azt mondaná, hogy el akar válni, azt mondanám neki, hpgy "örülök, hogy megismerhettem, uram. dr. xy ügyvéd úr fogja keresni a továbbiakkal kapcsolatban". és nem maradnék vele tovább 1 légtérben semmiképpen.


29/N

2011. ápr. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
91%

Még nem kerültem eddig ebbe a szituba (remélem nem is fogok, 16 éve vagyunk együtt) :)


De ha bekövetkezne, biztos valami ilyesmit mondanék, nagy higgadtan: "Rendben van, hogy bonyolítsuk? Ki marad a lakásban, és ki megy?" - és semmi mást nem kérdeznék, nem mondanék.

2011. ápr. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Szakítás lesz ebből, érzem. :(

Nem szeretnék bambán állni, ebben meg nincs gyakorlatom

pedig nem vagyok már tini.

2011. ápr. 30. 22:31
 6/34 anonim ***** válasza:
76%
Lépj te elöbb.
2011. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 napietus ***** válasza:
63%
házasok vagytok? ha nem, és nincs közös vagyon sem, akkor elég egy "rendben van, szia".
2011. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
84%
csomagolj össze kérlek, amíg ideér a lakatos... (de ez csak akkor ütős, ha nálad történik.)
2011. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még ilyen, de nem alázkodnék meg. Azt mondanám, hogy "jogod van a véleményedhez, tudomásul vettem a döntésedet".
2011. ápr. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Házasok vagyunk, második házasság.

Rosszul báník az elöző házasságomból származó gyerekkel.

Megvédtem, ezért 1 hete nem beszélgetünk.

Azt hiszem itt van vége és ha szólni fog hozzám akkor azt mondja, hogy szakítsunk.

Közös gyerekünk is van, ő 3 éves.

2011. ápr. 30. 22:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!