Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szakított velem a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom, mit csináljak, megőrülök, nem találom a helyemet?

Figyelt kérdés

Mit lehet ilyenkor csinálni, elfoglalni magamat, vagy nem is tudom..csak akkor érzem jól magam, ha alszom.És állandóan érzem ezt a folytogató, belülről szorító érzést a mellkasomban, amin segít a stresszoldó bogyó :(

Mit csináljak? Hogyan lehet ezt "túlélni"?Vagy csak kicsit jobbá tenni?


2009. okt. 11. 18:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt ne írjátok, hogy majd lesz másik, mert ez most nem segít, meg szerintem nem egy tárgyról van szó, ami helyett lesz másik, ha elromlik :'(
2009. okt. 11. 18:50
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Járj el otthonról,bulizni.

Nekem 1 hét alatt segített!

jah ls ne taliz vele,kerüld el.

miért szakítottatok?

2009. okt. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elmúlt valami, azt mondta felétlük egymást, már csak ragaszkodást érez, valahol valami elromlott, és nem tudja ezt megoldani, megváltozott valami benne..

14 hónapja voltunk együtt, azzal nem "lesz gond" hogy nem találkozunk, mert 240 kilométerre lakunk egysmástól :(

2009. okt. 11. 19:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

18 éves voltam, amikor életem szerelme valami hasonlót nyögött be. akkor azt hittem, hogy na most van itt a világvége.


azóta már a 3. életemszerelmét fogyasztom :)


az idő sokat segít. szenvedj. annak pont most van itt az ideje. ezt pozitív értelemben mondom. aztán ha majd rendben leszel, akkor sokkal jobban tudod értékelni a boldogságot.


erre nincs más jó tanács. az idő megoldja...


pussz 22L

2009. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is voltam ilyen helyzetbe 1év után karácsony elött közölte vége.Voltak jelek de ha rá kérdeztem azt mondta minden oké.Karácsonykor már a csajával volt,előtte is meg volt neki csak gerinctelen volt és nem szólt.Éjjel-nappoal sírtam,a munkahelyemen nem ismertek rám.Aztán elkezdtem buliba járni és márciusba megismertem a férjem.Utólag örülök,hogy így alakult.
2009. okt. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

szia!


én segíteni nem tudok, mert épp hasonló cipőben járok:((tegnap szakított a barátom velem, két évig voltun kegyütt, az utóbbi időben nagyon gonosz voltam ele, elviselhetetlen. Tényleg, ebben neki van igaza.Most ígérem, hogy megváltozok, de már nem enged. Azt mondta, ez már elromlott végérvényesen.


Bele fogok pusztulni:((

2009. okt. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

ja, és megnyugtatásképp, hogy megtanulj viszonyítani:

anyukámat karácsonykor hagyta ott apám, amikor én 6 HETES voltam. na, kinek olyan szar az élete???


persze anyukámé azóta teljesen rednbejött, van egy kedves párja, akivel boldogok. szóval túl fogod élni.

2009. okt. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok :)

Ő is mindig azt mondta, hogy NEKEM kell változnom, mert...

Talán valahol kicsit elvesztettem magam miatta, érte, ennek ellenére egy nagyon jó ember, és nem haragszom rá, nagyon sok szép dolgot kaptam tőle :(

22l

2009. okt. 12. 15:03
 9/9 anonim válasza:
Dobj ki mindent ami rá emlékeztet és sportolj valamit,hogy terelje el a figyelmed.Semmiképp se gubbassz a 4 fal közt.Nekem az első hónap volt nehéz,de meglátod minden rendbejön ...
2010. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!