Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elszeretnék válni a feleségemt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszeretnék válni a feleségemtől hogyan érhetném hogy nekem ítéljék a gyereket? Mik lehetnek azok az indokok

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 11:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Amiatt, hogy nincs munkája nem adják az apának a gyereket.
2011. máj. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Mindent meg tettem annak érdekében hogy boldog legyen. Mikor összejöttünk annyi pénze nem volt hogy gyalog haza menjen. Az annyának mindenre volt pénze csak arra nem valamivel is támogassa ha elment Pestre a suliba volt képe neki azt mondani most ne gyere haza jelzem az anya megjárta a 10 ével fiatalabb életársával a szomszédos országokat csak rám számíthatott. Közbe jött a kicsi elhatároztuk hogy megtartjuk a kicsit már attol perctől akartunk közös gyereket hogy öszejöttünk. Kifizettem egyes egyedűl az egész lagzit de olyan igazit ne mondhassa neki nem volt olyan szép mint másnak. Megszületett a kicsi apás szülés volt mondanom sem kell a világ legszebb élményét éltem át akkor. Aztán mint ha kicserélték volna csak az annya és senki más csinálhattam akármit nem volt jó neki most minden hónapba haza kell menni adig az sem volt baj ha nem látta 1 fél évig amúgy annya egy szolgálati lakásban lakik azóta hazudgál a pénzel nem lehet benne megbízni már a feleségem 10000 el játszik
2011. máj. 3. 12:25
 13/18 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy szülés utáni depresszióba esett? mert ilyenkor elég gyakran előfordul és azért nem tetszik neki soha semmi? Beszéltél már vele arról, hogy el akarsz válni? ő hogy reagált?
2011. máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ezért akarod elvenni a gyereket az anyjától? Mert többet jár az anyósághoz, mint eddig? Hát, ez nem fog menni. Nem olvastam semmi olyat, hogy elhanyagolná, iszákos, drogos és bántalmazza a gyereketeket. Szerintem ha csak ez az anyós dolog az indokod, akkor 0% az esélyed, hogy te kapd meg.
2011. máj. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
többet jár az anyjához?
2011. máj. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nos a "helyes"-írásodból ítélve te sem lehetsz túl művelt, de mindegy.

A feleséged a leírtak szerint egy buta érdeknő, akit el kell tartani. Hát tudtad ezt az elején. Minek mentél hozzá? Az embereket nem szabad megváltoztatni, gondolom nem vártad, hogy majd idővel 180 fokos fordulatot tesz. Így vetted feleségül, és így kell kitartanod mellette....

Nem való neki a gyerek, az tény. De neked se.


Sajnálom szegény kölyköt.

2011. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Gyerekvállaláskor az anya ált. feladja a karrierépítés lehetőségét, az otthon töltött évek alatt tudása, képesítései elavulnak. Az ő feladata a gyerekek, az apáé a karrierépítés, pénzkeresés. Amíg ez így van, akkor ítéljék váláskor az apának a gyerekeket, amikor az anyának az apa állását és karrierét.
2011. máj. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem azon gondolkozzatok, hogy mi a gyereknek a legjobb. Próbáljátok megbeszélni!! Nem a gyerek hibája, hogy nem jöttök ki egymással. Minél normálisabban zajlik a válás, annál jobb a gyereknek és ez a legfontosabb szempont. Az anyjára is meg az apjára is szüksége van a picinek. Ha az anyja szereti a gyereket és jó helyen van nála, akkor ne akard elvenni az anyjától. Inkább egyezzetek meg!! Ne a gyereken csapódjon le ez az egész!!
2011. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!