Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után lehet még egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mato70 kérdése:

Válás után lehet még egyszer újrakezdeni az ex-el? Attól függetlenül, hogy esetleg jelenleg is azzal él aki miatt elhagyott?! De azért még ugy érzi szeret! Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 12:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%
Lehet válás után újra kezdeni, csak nincs értelme. Akkor ebben a körben Te lennél a szerető?!
2011. máj. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy nekem is van olyan barátnőm aki elvált és két év múlva újra összeházasodott az ex-el! Pedig időközben ő is együtt élt egy másik pasival akit imádott!De fél év után mégis szétköltöztek! Újra összeházasodott a volt férjével, és már megint 8 éve együtt vannak! Ráadásul , szépen is élnek! Ők is tanultak sok mindent az eltelt évek alatt!

Én is ugy érzem, hogy nálunk is az a kérdés, hogy meddig érzi az ex-em, hogy felhőtlen a másikkal az élet? Meddig lebeg előtte a lila köd, és mikor jön rá, hogy annak is vannak hibái. És lehet, hogy nagyobbak mint nekem, csak hát most még nem látja!!!

2011. máj. 4. 11:26
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja,hogy nem is szeret az exed,csak te várod,hogy mikor rúgja ki a mostani nőjét? Erre nincs értelme várni,mert ha szakítanak is,az sem jelenti azt,hogy hozzád akarna visszamenni.Nem csak két nő él a világon,ha ti nem váltatok be,majd keres másikat.Éld az életed és ne vegetálj egy olyan pasira várva,akinek nem kellesz.
2011. máj. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%
Aha! És ezt meddig akarjátok játszani? Ha egyszer elment valaki nincs visszaút. Ha egyszer megcsal vagy elhagy valaki másért, az legközelebb is megfogja tenni. Mert oka volt annak hogy ezt tette. Ha szeretett volna, nem kellett volna neki más és nem vált volna el. Vagy lehet, hogy mindezek ellenére tényleg szeretett, de miféle szeretet az ilyen?!? Tényleg kell ez neked? Én nem hiszem.
2011. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Tehát az exed remekül megvan szerelemben az új párjával, te pedig kétségbeesve várod hogy mikor "döbben rá" hogy mégis téged szeret?

Ne haragudj, de ez nagyon szánalmas...

2011. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
79%
Nos nekem is van ilyen ismerősöm. Összeházasodtak, született egy gyerek, elváltak, összeházasodtak, elváltak, összeházasodtak és végül elváltak. Rohadtul nem éri meg az életet ilyen helyzetekre pazarolni. Ja és a gyerekük, aki már 30 éves nem teljesen tiszta. ( Nem véletlen). Elrepült az életük. Na nem. Ebből én nem kérnék. Élném az életem, keresnék egy társat, és élnék.
2011. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
79%
Van közös gyerek? Milyen korban vagy kb?
2011. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
72%
én hasonló helyzetben vagyok annyi külömbséggel h én nem várom vissza.sőt....ha térden állva könyörögne sem fogadnám vissza.
2011. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
40%
Gondold már végig, így ez helycserés támadás, semmi több. Nem jó ötlet, most te lennél a szerető, ami a másiknak nyilván olyan szar, mint neked volt.
2011. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
55%
Az exed egyszerűen megijedt hogy a megszokott élete 'felborult' és talán nélküle is lehetsz boldog. Mindkettötöknek jöbb ha elutasítod. Ha tényleg vissza akar kapni majd, (és te is úgy érzed hogy visszafogadnád) nem lesz majd kétséged.
2011. máj. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!