Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy forduljak ügyvédhez ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy forduljak ügyvédhez ha nincs pénzem?

Figyelt kérdés
Most buktattam le a férjemet hűtlenkedésért,mindenképp el akarok válni,már többször kértem hogy inditsuk el,e-mailben át is küldtem már a keresetlevelet(rossz a nyomtatónk,ezért a munkahelyére küldtem),de nem tesz semmit.Sajnos 2éve(3éve vagyunk együtt),eltartott vagyok,mindenre ő ad pénzt,nyilván ügyvédre nem fog adni,az egészségem is ráment erre a házasságra.Hová fordulhatnék ahol nem kérnek pénzt?
2011. máj. 17. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A Bíróságon beadhatod a válást,és kérhetsz költségmentességet is. Akkor nem kell ügyvéd. De hol akarsz lakni és miből akarsz megélni?
2011. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Konkrétan ez most nem érdekel!Majd amikor nem a düh beszél belőlem kb.3nap múlva,akkor végig tudom gondolni,itt nem maradok az biztos.Visszamegyek anyámhoz,és valahova elmegyek dolgozni,akár takarítani.
2011. máj. 17. 22:00
 3/15 anonim ***** válasza:
ingyenes jogi tanácsadás (bíróságokon szokott lenni), "nép ügyvédje"
2011. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
ha nincs sajat jovedelmed akkor ingyen ugyvedi kepviselot kapsz. nem kell fizetned semmit.
2011. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Melyik bíróságra kell mennem(címet tudtok írni?),azt sem tudom hova induljak.
2011. máj. 17. 22:20
 6/15 anonim ***** válasza:
Hol laksz? :)
2011. máj. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hol laksz? lakóhelyed szerinti bírósághoz kell menni, városi bíróságot keress. Általában péntekenként szoktak panasznapot tartani, amikor ingyen jogi tanáccsal látnak el. Egyébként meg sok helyről le lehet tölteni kész nyomtatványokat keresetlevélhez is.
2011. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia

A beadványodban feltétlenül kérd a költségmentességet és pártfogó ügyvéd kirendelését. Hivatkozz a szorult anyagi helyzetedre. Biztos, hogy kirendelnek neked ügyvédet ingyen.

2011. máj. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom.Utolsó ez jó ötlet.
2011. máj. 18. 08:45
 10/15 anonim ***** válasza:

Miért hiszi mindenki, hogy a váláshoz ügyvéd kell?


Bemész a helyileg illetékes bíróság INGYENES PANASZNAPJÁRA, ott szépen felvilágosítanak, beadod a válópert és elváltok. Az ügyvéd csak egy köztes ember aki leakaszt baromi sok pénzre.

2011. máj. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!