Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy megy egy válás? Kihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy megy egy válás? Kihez kell mennem legelőször? És ez mennyibe kerülhet nekem? Vagy hogy van ez pontosan?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs közös vagyon, meg osztozkodás, akkor nem kell ügyvédet sem fogadni, egyszerűen ki kell tölteni egy a házasság felbontására irányuló kérelmet, ha osztozkodás is van, akkor a legjobb lépés egy ügyvéd felkeresése, aki eligazít a válóperes ügyekben.

Tanácsot az ügyvéd én úgy tudom ingyen ad(nekem így volt).Ha balhés a párod,és úgy látod jobb ha van melletted egy ügyvéd akkor viszont jól nézz körül mert amikor én váltam 30 ezret kért/tárgyalás (2 volt)+illeték ami 12000Ft.Meg aztán attól függ tényleg milyen körülmények között váltok,az a legjobb ha közös megegyezés van mert akkor pik-pakk lezajlik,és nem faggatózik a Bíró.

2011. máj. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van egy feleslegessé vált Válási kézikönyvem. Abban nagyon jól leírnak mindent. Itt a neten rendeltem. Ha érdekel, keress rá, de én is megválnék tőle.
2011. máj. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!