Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet túlélni ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túlélni ha az ember szülei válnak?

Figyelt kérdés

Szüleim most válnak, és nagyon rosszul érzem magam emiatt.

Most vége is a sulinak, nincs ami annyira lekössön.

15 éves lány vagyok.

Mit tanácsolnátok?

Köszönöm szépen az értelmes válaszokat!


2011. jún. 18. 22:58
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
Van-e hobbid? Ha van, akkor azzal, ha nincs akkor keress egyet. Pl. én éjjel-nappal gitározok. :D
2011. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Én 7 éves voltam amikor elváltak a szüleim. Tulajdonképpen soha nem értettem, h sokan miért élik meg ezt ennyire drasztikusan.

Manapság nagyon sok a válás.

Szerintem azzal, hogy elválnak azon kívül, hogy valamelyik szülőd máshová költözik túl sok minden nem szükséges, hogy megváltozzon.

Csak arra kell figyelni, hogy ugyanúgy tartsd a kapcsolatod a másik szülőddel is. :)

2011. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Azzal, ha belátod, hogy a szüleid is emberek és vannak érzéseik. Az én szüleim is most válnak, és az öcsémet azzal tudtam megnyugtatni, hogy megértettem vele, anyu nem boldog. Hogy anyu is ugyanolyan érző lény mint mi, hogy ezután is egy család maradunk de hagyni kell mindenkit boldognak lenni. Mert ketten rontották el, és most valahogyan helyre kell hozniuk. Vagy így, vagy úgy. Meg kell nekik bocsátani, hogy ugyanolyan esendőek, mint Te. Biztosan nagyon szerették egymást valamikor, de már nem ez a helyzet, és ilyenkor hagyni kell egymást tovább menni.
2011. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy elválnak a szüleid, és főképp téged sajnállak. Nincs testvéred? Esetleg valami házi kedvenced? Próbáld lekötni magad, menj el fagyizni a barátnőiddel, biciklizni és olvass sokat. A legfontosabb szerintem, hogy ne magadat hibáztasd és ne egyéni kudarcként éld meg. Ha a szüleid nem haragban váltak el, akkor remélhetőleg nem sok dolog változik meg, ők attól téged még ugyanúgy szeretnek, csak egymást már nem. Kitartás!
2011. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nincs még úgy hobbym, de majd kapok egy kutyát és azzal szerintem egy kicsit elleszek.

Tudom, eddig én se tartottam olyan drasztikusnak a válást mikor másokról volt szó, de így hogy most nálunk van ez...

Főleg látni, hogy anyukám mennyire szenved és ők még ráadásul szeretik is egymást.

2011. jún. 18. 23:06
 6/24 A kérdező kommentje:

Tesóm van 2 is!

Az a baj hogy úgy érzem én vagyok a hibás mert sokszor veszekedtünk tesómmal, nem fogadtunk szót, nem voltunk valami jó gyerekek. :(

2011. jún. 18. 23:07
 7/24 anonim ***** válasza:

Szia! Tudom mit érzel :) Az én szüleim 3 éve nyáron váltak el. Utána szeptembertől semmit sem tanultam, 15 évvel idősebb pasikkal kavartam( később rájöttem apakomplexus miatt főleg hogy apám sose törődött velem) Sokan kur*

ának tartottak kihasználtak ( senkivel sem feküdtem le) de nem voltak barátaim, senkivel se tudtam megbeszélni a gondjaim. Visszagondolva életem legrosszabb éve volt. Aztán pont 1 évvel a válás után ahogy vége lett a sulinak találkoztam 1 sráccal. Megváltoztatta az életem. Azóta is együtt vagyunk boldog vagyok és holnap ünnepeljük a 2. évfordulónk. Sok erőt és kitartást neked!!

2011. jún. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
Első vagyok, am nekem is elváltak a szüleim mikor 3 éves voltam, és azóta nem is láttam apámat, de nem olyan drasztikus ez... Túl lehet élni :D
2011. jún. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem olyan drasztikus??? De mégis hogy? Most annyira szörnyű...:(
2011. jún. 18. 23:13
 10/24 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson, hogy Te vagy a hibás!
2011. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!