Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet túlélni, ha csalódi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túlélni, ha csalódik az ember?

Figyelt kérdés

Először utasítottak vissza. Először mondtam el valaki olyannak az érzéseimet, aki ezt nem viszonozza, mert nem szeret. Hosszú lenne leírni azt, hogy miért nem szeret, de röviden annyi, hogy régen tetszettem neki, én pedig nem vettem komolyan. Nagy hiba volt, mert már halálosan szeretem, Ő viszont mást szeret. Egy olyan embert, akivel nagyon szépek együtt és boldogok. Ezen túl kell lépni, de most úgy érzem, hogy mindjárt meghalok. Iszonyatosan fáj. Soha nem voltam még ilyen helyzetben, pedig szerelmi csalódásom már volt egy pár. Mit csináljak most? Szeret, mint embert, de mint lányt, nem. Erre szokták azt mondani, hogy "Ez a hajó már elúszott". Várjak rá, míg egyszer szabad lesz vagy felejtsem el örökre? És ha igen, mégis hogy? Csak értelmes emberek válaszait várom, a sok hülye bunkó megjegyzésre nem vagyok kíváncsi.

18/L


2009. dec. 29. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress vaaki mást ..tom hogy nehéz de...NAh meg a zene :az jó bánat-oltó
2009. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Zene az egyértelműen segít:) Csak most úgy érzem, összetörte a szívemet. Mindenáron azt akarta, hogy bevalljam neki az érzéseimet, amire ő nagyon büszke volt, majd úgy csinált, mintha nem is érdekelné. Totál hülyének érzem most magam.
2009. dec. 29. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:
egyik napot a másik után... én is ezt élem át... az idő mindenre gyógyír
2009. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálj körülnézni és tényleg keress mást:) nekem bejött...sokkal könnyebb úgy elfelejteni vkit...vagy képzelj el magadnak egy álompasit és gondolj rá...ez most kicsit hülyeségnek hangzik de ez is nagyon hatásos....
2009. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nagyon felülértékelted a srácot. Gondolj bele: egy ilyen nem érdemel meg Téged! Ha kapcsolat is lett volna ebből, akkor azalatt is ugyanígy csak kihasznált volna, és szart volna az érzéseidre. Emiatt ne bánkódj!

Tudom, azért ez nem ilyen könnyű...

De én is tudom ajánlani a zenét - ami nálam csak gondolkodtat, de legalább végiggondolom a dolgokat, és lezárhatom magamban.

De próbálj minél kevesebbet egyedül lenni, menj társaságba. Ennél többet nagyon nem tehetsz. Az idő segít.


Esetleg próbáld tényleg elhinni, hogy nem érdemel meg Téged ez a fiú. - Mert így van!

2009. dec. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudod mit csinált veled? Amit te vele! ÉS fájt? Igen...az mindenkinek fáj ,ha azt mondják nem szeretik.


De 18 éves vagy és lesz még ennél sokkal fájóbb is hidd el.Az élet kiszámíthatatlan, elképesztő ahogy osztja a lapokat. És nemsokára biztos, hogy nagyon jókat fogsz kapni:)


Hajrá!Lépj Tovább!

2009. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én teljesen át érzem engem is most utasítottak el,ez egy nagy szar ráadásul úgy ha szerlmes vagy.....

20f

2009. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!