Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen ember az ilyen férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember az ilyen férfi? Elhagynátok szó nélkül?

Figyelt kérdés

Folyamatosan megaláz, mások előtt lustának nevez és mindig beszólogat, soha egy kedves szava, csak szexre kellek, de szerinte még arra se vagyok jó. Minden nap a fejemhez vágja, hogy ",Minek tartalak? Semmire se vagy jó." Teljesen leépítette az önbizalmamat, holott nevelek egy tündéri gyermeket, háztartást vezetek, délután dolgozok estig. Ő nincs a gyerkőccel, nem mosogat, nem mos, nem takarít, holott most egész nyáron itthon van. Alszik egész nap szinte, vagy mászkál ide-oda, esténként a haverokkal, csajokkal beszélget hajnalokig. Velem nem beszélget semmit, és ha én próbálok beszélni vele bármiről, látom, hogy nem érdekli, amit mondok. A kicsinek is beszólogat, mikor mesélne valamit, hogy engem ez nem érdekel, szarok rá. Ha otthon van nem engedi mesét nézni, ő tévézik csak, nem játszik semmit vele, csak nyúzza. Állítólag szeret, de én már nem, teljesen kiábrándultam, főleg ahogy a gyereket is elutasítja, vagy ellenem hangoltatja (csapj oda anyád nagy seggére, minek neked anya, mire jó? bolond anyád van neked....) Ez normális??? Már idegileg nem bírom. Folyamatosan megfelelni akarok, de sose vagyok elég.

Elhagynátok szó nélkül? Egyszer már be akartam ezt a házasságot fejezni, de megsajnáltam, mert könyörgött, hogy minden jobb lesz. Nem tudom most hogy lenne, ha bejelenteném, hogy számomra vége?És a kicsi? Szereti az apját, 4 éves. Hogy viselné?


2011. aug. 11. 14:36
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
91%
Minél előbb hagyd el, most még fel tudja dolgozni a gyerek, később nem biztos. Lehet, hogy most szereti, de mire felnő, meggyűlölné.
2011. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%
Simán , szó nélkül otthagynám
2011. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
92%
Ha mindent megpróbáltál már, de nem változott semmi, akkor gondolkodás nélkül hagyd el!
2011. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
95%
Pont a kicsi miatt nem kellene együtt maradnotok, ne ezt a példát lássa! Tönkre fogsz bele menni, a gyereket nézd, szüksége van az anyjára! Majd találsz valakit aki szeret mindkettőtöket és megbecsül! És a kicsinek sem tesz jót! Remélem segítettem! Kitartás! És sok szerencsét!!! :)
2011. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
94%
Miért vagy még mindig vele? Ő az írottak alapján nem szeret téged, s a kicsi sem érdekli. Jobb lenne neked is nélküle, mielőtt teljesen tönkretesz.
2011. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
95%

Mindig a megbeszélés híve vagyok, ritkán mondok ilyet, de szerintem hagyd ott....szörnyű ez az ember, és sokkal jobbat érdemelsz!! Nem ezt, amit tőle kapsz......

25N

2011. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez nem kérdés,hogy az ilyen embert ott kell hagyni minél előbb.Ez a gyereknek sem tesz jót.
2011. aug. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
91%

Bunkó paraszt.

Ott kell hagyni!

2011. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
34%

Kedvesem valtoztass, taktikaz!

"nagy seggere"? Hiztal? Akkor kezdjel el egy mozgas format, tornazz, es probald elerni azt, hogy az alakod olyan legyen, mint szules elott! NEm a parod miatt, hanem onmagadnak.

Baratnok! Jarj el tarsasagba, ha teheted, akkor bizd a nagy szulokre a gyermeket, s menj el moziba, setalni, baratnokkel csinalj programot!

Most ugy iranyisd az eletedet, hogy onmagadra koncentralj, s onmagadnak akarj megfelelni, nem pedig a kulvilagnak,

sfoleg nem ennek az embernek, aki igy viselkedik veled!

Torodj onmagaddal, valtoztass frizurat, menj kozmetikushoz stb.. Jarj futni, kerekparozni, tancolj, tehat tobb lehetoseg is van arra, hogy mozogj!

A parod ha megsert, akkor vard ki azt, amig bocsanatot ker Toled, ne legy haragos, de erezze azt, hogy most valoban megbantott TEged, tehat jegyezd meg 2 szoban, de ne vitatkozz. Kozben pedig eled a sajat eletedet!

Altalaban a ffiak ilyenkor megvaltoznak, mivel mar nem a megszokott hangulat van otthon, felkelti az erdeklodeset mar az is, hogy a neje miert, s kinek szepitgeti magat, s hova jar stb...nem beszelve arrol, hogy kozben mar az onbizalmad is noni fog, h iszen erzed a torna hatasat, es latod azt, hogy apoltabb vagy, s nem fogod ugy erezni magad, mint egy hazi robotgep!

2011. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd ott,de nem szólnék a helyedben mire készülsz.Még kicsi a gyerek még nem lesz számára nagy trauma ha időben lépsz.
2011. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!