Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » èn 10 évig voltam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

èn 10 évig voltam egy német férfivel együtt,6 évig egy háztartásban éltünk. Mi illet meg engem a törvény szerint?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Ich weiß nicht.
2009. márc. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ha nem voltatok összeházasodva, akkor az illet meg, amit te a kapcsolatba vittél. Mivel nem voltatok házasok, nincs vagyonmegosztási kötelezettség...ti döntitek el. Épp ezért van az, hogy sokan manapság nem házasodnak össze, hogy ebből ne legyen probléma. Az viszont elképzelhető, hogy egy nagyon hosszú együttélés után bizonyos országokban van valami szabály, de szerintem az nem 6 év.
2009. márc. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt meghatározza az is, hogy hol, melyik országban éltetek együtt. Itthon vagy Németo.-ban? Adott ország idevágó törvényeit így már csak meg kell nézned (interneten Mo. -magyarország.hu), és már tudod is!
2009. márc. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon: Az életközösség alatt közösen megszerzett ingó-ingatlan vagyon fele.

Illetve ha a férfi vagy a nő jövedelme sokkal több volt akkor annak arányában kell elosztani a közösen megszerzett vagyont.Az ajándékba kapott tárgyak nem számítanak "váláskor" közös vagyonnak

2009. márc. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

Melyik orszagban eltetek? Ez a legfontosabb, hiszen a torvenyek minden orszagban masok!:)

Kerdezd meg toluk euvonal.hu sok sikert!:)

2009. márc. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!