Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szeretem a férjem, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a férjem, de nem tudom megmondani, hogy mit szeretek benne, ez normális? Vagy inkább el kéne gondolkodnom a különváláson?

Figyelt kérdés
11 éve vagyunk együtt, van egy 1 éves babánk. Már többször eszembe jutott a különválás, de sose tudtam eldönteni, hogy azért nem merem megtenni, mert szeretem őt vagy azért, mert félek attól, hogy utána mi lesz. Volt már más is így?
2011. júl. 4. 09:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted akkor az a fontos csak, nem az hogy miért. Nem kell mindent görcsösen megmagyarázni.
2011. júl. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Én hallottam már olyat is, hogy aki meg tudja mondani, hogy miért is szereti a párját, ott nincs minden rendben. Az az igazi szerelem, amikor megfogalmazni sem tudja az egyik, hogy miért szereti a másikat. Ez az a bizonyos plusz.

Hiszen bárki lehet humoros, vagy hűséges, jóképű, becsületes és egyebek. De amitől ő életünk társa lett, arra nincs pár szóban megadható magyarázat.

2011. júl. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

ez a jó -szeretni - csak úgy, feltétlen szeretet

az "azt szeretem benned" -nem szeretet

2011. júl. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Te is tipikusan az az ember vagy, akinek ha nincs problémája, hát csinál magának.

Miért nem lehet élvezni és értékelni azt, ami van?

2011. júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 yuda ***** válasza:
100%

10.02-es megfogalmazta amit akartam :D


Múltkor is beírt egy csaj hasonlót, hogy azon kínlódik évek óta harmonikus kapcsolatábann, hogy a pasija mikor fogja őt elhagyni, pedig milyen hűséges, mennyire rendben vannak stb..és én balga neki is beírtam, hogy mekkora hülyeség ilyesmin gondolkodni, feleslegesen aggódni, pláne, ha oka sincs rá..és úgy lehurrogtak :D

Elgondolkodtam, hogy mekkora probléma van az agyakban.... :)

Mikor elkezdenek az emberek jómódjukban kínlódni... :D

2011. júl. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Régen rossz lenne,ha meg tudnád mondani.
2011. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha valakinek nincs gondja az kitalál magának.
2011. júl. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A babádra gondolj,ne ostobaságokon törd a fejed. Ha szereted a párod,jól megvagytok,akkor miért kellene elválnod? A picinek mindkettőtökre szüksége van!
2011. júl. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Micsoda gondjaid vannak az életben.....

Szereted de nem tudod megmondani miért?És kit érdekel hogy miért szeretek valakit?Ezt nem lehet így lebontani,általában egy ember egészében szereti a másikat és nem a két szép szeméért,az csak egy plusz lehet maximum!

Nézd ha már ilyeneken gondolkodsz akkor inkább hagyd el szegényt,talál jobbat magának,egy olyat akinek nincsenek ilyen gondjai hogy vajon mit szeretek benne!

Hidd el találni fog magának helyetted jobbat!

2011. júl. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ma 10:00 leírta a lényeget, amit én is akartam, nincs is mit hozzáfűzni, ez így van.
2011. júl. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!