Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szeretem a férjem, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a férjem, de nem tudom megmondani, hogy mit szeretek benne, ez normális? Vagy inkább el kéne gondolkodnom a különváláson?

Figyelt kérdés
11 éve vagyunk együtt, van egy 1 éves babánk. Már többször eszembe jutott a különválás, de sose tudtam eldönteni, hogy azért nem merem megtenni, mert szeretem őt vagy azért, mert félek attól, hogy utána mi lesz. Volt már más is így?
2011. júl. 4. 09:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy sok lesz az olyan válasz, hogy magamnak csinálom a gondokat.

Akkor most leírnám azt is ami miatt elgondolkoztam ezen az egészen: sokszor tiszteletlen a családommal (akiknek nagyon sokat köszönhetünk) és az én ismerőseimmel. Húgom új pasija például nem szimpi neki, ezért nem köszönt legutóbb szerencsétlennek. Apróságokon úgy felhúzza magát, hogy mindenki elmenekül a környékről. Akkor van jól, ha van pénzünk "hobbizgatni", ha nem tudunk megvenni egy 50-dik számítástechnikai kütyüt, akkor jön a duma, hogy neki mekkora sz.r az élete, neki soha sincs semmije stb. Ha véletlenül jó v-ki kedve, az ővé meg nem, akkor mindjárt tesz róla, hogy más se érezze jól magát. Túl sokat a fiával sem foglalkozik, ha én elmegyek fürödni, akkor ő bezárja a szobaajtót és általában gépezik, a kicsi meg vagy elfoglalja saját magát vagy sír. Ha sír akkor jönnek hozzám, hogy nem tudja mi a f.sz baja van ennek a gyereknek.

Ma reggel a szüleim feljöttek hozzánk beköszönni abba a lakásba, ami az ővék csak most mi lakunk benne. Cipővel jöttek végig az előszobán, mikor elindultak tőlünk a férjem is velük ment, mert együtt dolgoznak. Hangosan és gúnyosan megjegyzi, hogy cipővel nem jön végig a lakáson, de mivel már úgyis össze lett járva ezért már ő sem veszi le a cipőjét. Annyit mondtam neki, hogy nem baj majd felmosok, a válasz az volt: nekem meg mi a f.sz a bajom vele és elrohant.

Mindig emlékeztetem arra, hogy van társa, gyereke, lakása, munkája, kocsija és hogy másoknak mennyivel rosszabb az élete, de ezeket csak nagyon ritkán tudja értékelni.

Időnként viccesen megjegyzi, hogy örüljek neki, hogy ő nem iszik, nem verekszik, nem csajozik és hogy én megfogtam az isten lábát. Hú de jó nekem! Az nem normális szerintem, hogy én tegyek bele mindent a kapcsolatunkba ami pozitív, én legyek mindig a kedves, a megértő, a figyelmes, ő meg a negatív főszereplő.

Szóval mindezek ellenére azt hiszem, hogy szeretem, de nagyon sok rossz tulajdonsága van, jó pedig alig. Nem tudom, hogy a megszokás az ami együtt tart minket vagy a szerelem? Sok a jó közös emlék, de már egyre nehezebb az, hogy mindig én legyek a megértő és a beletörődő.

2011. júl. 4. 11:15
 12/17 anonim ***** válasza:

Szóval mindezek ellenére azt hiszem, hogy szeretem, de nagyon sok rossz tulajdonsága van, jó pedig alig. Nem tudom, hogy a megszokás az ami együtt tart minket vagy a szerelem? Sok a jó közös emlék, de már egyre nehezebb az, hogy mindig én legyek a megértő és a beletörődő.



Hát tudod kérdező mindenkinek vannak jó és rossz tulajdonságai!Ha hiszed ha nem,még neked is!Csak ő maximum nem mondja neked....

Amúgy meg tényleg nagy szerencséd hogy nem csajozik és nem iszik és ehhez hasonló dolgok!Egyet tehetsz vagy elhagyod ha nem tetszik a rendszer vagy pedig vele maradsz!Ennyi!

2011. júl. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ja arra visszatérve, hogy nincsen problémám ezért kitalálok magamnak, csak annyi a válaszom: lakáshitelünk van, autóhitelünk van, anyukám rákkal küzd, és néha nem eszem azért, hogy a csekkeket ki tudjuk fizetni.
2011. júl. 4. 11:20
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod megmondani, mit szeretsz benne, az jó.

De ha nem tudod eldönteni, hogy szereted, vagy csak félsz a változástól, az már nem jó.

2011. júl. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm!
2011. júl. 5. 12:24
 16/17 anonim ***** válasza:

Mikor válaszoltam nem olvastam el a kommented, csak a kérdést. Most elolvastam és hát ez:

"Időnként viccesen megjegyzi, hogy örüljek neki, hogy ő nem iszik, nem verekszik, nem csajozik és hogy én megfogtam az isten lábát."

...ez szomorú, hogy manapság már nem alap dolog, hanem különleges szerencse :(

17:21 voltam

2011. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
szereted? ott a pont. ne firtasd az okát. hűséget fogadtatok egymásnak, tehát ne hagyd el, maradj vele "jóban, rosszban". hidd el, más pasi se lenne különb, mindenkinek megvan a maga hülyesége. sztem az lenne a megoldás, ha sokat beszélgetnél vele, akkor is, ha ő nem akarja, csak mondjad neki... mondd el, hogy ez neked így nem jó.
2011. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!