Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nőknél is előfordulhat az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél is előfordulhat az, hogy rájöjjön, hogy a kapcsolatot inkább megmenteni kéne, mint feladni?

Figyelt kérdés

Annyi olyan sztorit olvasok, ahol az elkalandozó férj mindent megbánva visszatér a családjához és újrakezdik, sikerrel. A kérdés az, hogy nő is gondolhatja-e meg magát, hogy a párja mellett a helye? 39 éves férfi vagyok, a párom 30, gyerek nincs, 13 éve vagyunk együtt. Most lenne az évfordulónk a héten. Tény, hogy elrutinosodtunk, de nem mérgesedett el a kapcsolatunk. Kicsit közönyösebbek lettünk, de máskor is volt ilyen és kijöttünk belőle. Most viszont pár napja nagyon feszült és tegnap előjött azzal, hogy nem tudja, hogy érdemes-e folytatni ezt a langyosvizet. Én nem csináltam jelenetet, megértést tanúsítottam, de annyit kértem tőle, hogy gondolja át, hogy feladni vagy rendbehozni. Elviekben ettől sem zárkózott el, de egyenlőre nem érzem rajta azt a készséget, hogy kimerítő, elemző beszélgetéseket folytassunk. Félek. Szeretem őt és hajlandó lennék bármit megtenni, hogy megtarthassam. Sokféle gondolat cikázik a fejemben. A filmeken, mint pl a Rózsák háborúja, ott úgy mutatják be, hogy a válni akaró nőnél nagyobb szívtelen, kegyetlen dög nem létezik. Őbelőle ezt nem nézném ki. Eddig amiről beszélgettünk az annyi, hogy egyáltalán nem hárít és nem okol engem, hogy tönkrement a kapcsolat, inkább kiüresedést érez, de nem utál és nem zárja ki az újrakezdést, csak most per pillanat nem tudja hogyan tovább.

Lányok! Szerintetek? Ilyenkor egy férfi mivel tesz jót? Ha szánalmasan vergődik, mint Nováklaci a barátokköztben, vagy hagyja az időt dolgozni? Azt sem szeretném, hogy lány közömbösnek gondoljon, mert nem teszek semmit, de erőszakoskodással nem akarom elrontani.


2011. júl. 6. 06:14
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Még annyival kiegészíteném, hogy sosem voltak komoly kikacsintgatások a kapcsolatból egyikünk részéről sem. Tipikus mindent elsöprő szerelem volt, ami aztán a vad szexualitás után lehiggadt szeretetté. A másik felem ő, az "IGAZI", előtte ilyen hosszú és ennyire komoly kapcsolata egyikünknek sem volt.
2011. júl. 6. 06:16
 2/40 anonim válasza:
83%

Hát ne haragudj az off-ért,de mit meg nem adnék h egy ennyire nyugodt pasit találnék...

Egyébként lehet én mondok hülyeséget de ha már hosszabb ideje rágódik ezen az asszony akkor valószínűleg csak ideig-óráig fog javulni a dolog.

Esetleg próbáljátok meg most visszahozni azt amikor beleszerettetek egymásba.ennek jobbat sajnos most jézusom nem tudok.

2011. júl. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne. esetleg vki aki tudja a választ h egy hosszú kapcsolatban hogyan kell azt a bizonyos tüzet megtartani, feléleszteni?

Amúgy hogyhogy nincs gyereketek 13 év után?

2011. júl. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
És most gondolj bele, hogy - nem akarom magam fényezni - de még mindig nagyon szeretem. Itt bőgök, mint egy kisgyerek, a billentyűzetet áztatom és folyton csak azt ismételgetem, hogy én mit nem tettem meg vajon, hogy ez így maradjon. Borzasztóan érzem magam, most a héten lenne évfordulónk. Sajnos nálunk is sok probléma betett, de azt sosem gondoltam, hogy ezek megölhetik a kapcsolatot. Az anyósom egy előnytelen hitelbe belerángatta pár éve (itt a gyk-n a sztorim: "Segítség, anyósom kifossza a lányát". Sajnos ott ő volt gyenge, aki inkább engedett az erőszakos anyjának, mintsem betartotta volna a fontossági sorrendet. De aztán ebből kijöttünk, legalábbis megbeszéltük, hogy ki fogunk rá találni valamit. Sajnos közbejött, hogy a korábbi különköltözöttséget fel kellett adni anyagi gondok miatt, de azt követően megbeszéltük, hogy ez egy szükséges átmenet és terveztük a jövőt. Tudom, hogy nincs más férfi a dologban, mondta is és annyira azért ismerem, hogy nem hazudna a képembe. Csak azt mondja, hogy most nem tud mélyreható beszélgetéseket lefolytatni. Nemrégen munkahelyet váltott, egy ideig nem volt munkahelye, de az új helyen jobban érzi magát. Nem vagyok én sem tökéletes, de annyira igyekeztem a 13 évünk alatt az összes férfiközhelytől távol maradva lovagias férfinak lenni. Én nem jártam el sörözni a haverokkal, amióta együtt vagyunk nincs is nap, amit külön töltöttünk volna. Egy ideig nekem hiányzott a sokkal pörgősebb élet, ami korábban megvolt nekem, ő meg inkább nagyon zárkózott és otthonülő volt, aki ha már fél órával később volt, már telefonált, de én ezt sosem vettem rossz néven, sőt, jólesett a ragaszkodása. Nekem a kapcsolatunk első 3-4 évében volt hiányérzetem, de őszintén és elfogadóan viszonyultam, hogy ővele más ez élet és nem okozott gondot. Most meg annyit mondott, hogy talán lazítani kéne ezt a mindegyikünk tud mindent a másik mind a 24 órájáról dolgot, lehet, hogy túl szoros volt a kettesben lét. Ez nem esett jól, mert a "rövid pórázt" egyáltalán nem én hoztam be a kapcsolatba, én nem is akartam, de őrá való tekintettel elfogadtam. De ez sem érdekelne, csak mondaná, hogy felejtsük el ezt a pár napot és újuljunk meg...
2011. júl. 6. 06:51
 5/40 A kérdező kommentje:
És nem igaz, hogy minden férfi disznó és az sem, hogy érzéketlen macsó. Nem sajnálom magamat, nem is akarom, hogy úgy tűnjön, de pocsékul vagyok. Olyan pocsékul, ahogy utoljára édesanyám halálakor voltam 14 éve.
2011. júl. 6. 06:55
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Persze h nem igaz.. Egy komoly kapcsolat az nehéz munka, de mindkét félnek akarnia kell ezen dolgozni úgyh nem értem miért nem akar erről beszélni =/ nem is tudom pl virág, étterem, színház? vagy ha olyan helyekre vinnéd amit szeret..
2011. júl. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Én benne lennék, akár abban is, hogy elutazzunk pár napra valahova, csak nem akarok erőszakosnak tűnni. Attól tartok, hogy talán pont az ellenkezője sülne ki abból, ha mondjuk ma egy nagy csokor virág várná őt, mikor hazajön.

Vagy rosszul gondolom?

2011. júl. 6. 07:07
 8/40 anonim válasza:

Első vagyok.

Ügyük sajnálom a helyzeteteket.sajnos hasonlo helyzetben vagyok én is.

Ami azt illeti talán az évfordulóra elé meg autó hogy felkészítek az első táncot vagy hasonlot.ami döntő és nagyon jó volt a kapcsolatotokban.

Második válaszolónak pedig mindig figyeltek egymás igényeire,csináljátok új dolgokat.hirtelen ennyi jutott eszembe.közben rohanasban vagyok.

Ja és kérdező.adhatók szaladni e kis teret.csináljatok magatoknak programokat egymástól külön külön is.sok sikert.meg biztosan helyreallnak a dolgok.:-)

2011. júl. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim válasza:

07:09-és gyok és egyben első.nem ügyük hanem nagyon.

És rosszul írtam még egyet.ott meg azt akartam írni h adjatok egy kis teret egymásnak.

2011. júl. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de el nem tudom képzelni, hogy a feleséged rossz néven venné a virágot. Nő vagyok, amikor a párom érezte, hogy nem klappolnak a dolgok, talán ingerült, és már lassan jobban elegem van belőle, mint amennyire szeretem, akkor kezdett el újra udvarolni. Virág, csoki, opera, miegymás. Meghatott.

Az, hogy vársz, biztosan nem jó ötlet. Mert leszűri belőle az ember, hogy teszel az egészre. Egy szál rózsa azért még messze van az erőszakostól, annak csak örülni fog :)

2011. júl. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!