Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Barátságban maradtatok szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságban maradtatok szakítás, vagy válás után?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Még nem váltam mivel nem házasodtam, de két komoly kapcsolatom volt, az egyikkel jóban vagyok a másik szóba sem áll velem.
2011. júl. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen. Sőt összejárunk az új családunkkal is.
2011. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Két komoly kapcsolatom volt, szakítás után nem rögtön, de szép lassan barátság alakult ki. Azóta nekik is, nekem is családom van, de előfordul, hogy összejárunk.
2011. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
egyikkel sem barátkozom.Néhányra haragszom a viselkedésük miatt.Az első nagy szerelmemmel nagyon ritkán egy-két email de nem is akarom tartani a kapcsolatot vele.Nem hiszek abban,hogy szerelemböl lehet barátság.én ilyen vagyok
2011. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16 év házasság után váltam el. Azóta egész jó viszonyban vagyunk a volt férjemmel, többet beszélgetünk mint a házasságunk alatt. Ő egyedül van, ha segitségre van szükséges akkor számithat rám (elég beteges). De egy napot nem szeretnék újra vele élni.
2011. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mi szakítás után 2 hónappal beszéltünk először. Akkor még nem ment, mert nagyon hiányoztunk is még egymásnak.

Majd kb 1 évvel később rám írt msn-en, onnantól kezdve legjobb barátok vagyunk.

2011. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az előző barátommal úgy egyeztünk meg, hogy maradunk csak barátok. Egy ideig még beszélgettünk is majd szépen lassan ez kezdett megszűnni. Volt, hogy én írtam neki néhány havonta egyszer, ő válaszolt, visszakérdezett meg ilyenek, aztán volt, hogy megkérdeztem, hogy hogy van, válaszolt és ennyi. Ma már nem tartjuk a kapcsolatot, de nem is sajnálom.
2011. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem,egyik exemmel se vagyunk barátok. Nagy ritkán beszélünk,de soha nem tudnék egyikre se barátként tekinteni. Volt,akivel én szakítottam,volt aki velem szakított.
2011. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%
Hát én egy nagyon szomorú történetet szeretnék veletek megosztani.Apa anya és 1 gyerek.Apa évtizedes házasság után kifelé kacsingat.Egyszercsak megtalálja az "IGAZIT", de a gyerek miatt nem akar válni, amíg az nagykorú nem lesz, ebbe az IGAZI is beletörődik.Gyerek nagykorú lesz, apa elválik és az IGAZIVAL új családot alapít, ahol lesz egy újabb gyerek.Anya nagyon kiakad, bele betegszik a több évnyi becsapásos hazugságos elmúlt házasságba, közben a betegségnek nyoma lesz RÁK.Itt -ott áttétek közben küzd, mert a gyerek miatt is de élni akar.Megpróbál boldog lenni, újra randizik, de az igazi baját mégiscsak apával osztja meg.És apa mélyen hallgat a titokról és mindenben támogatja anyát.Segít neki küzdeni, de végül a RÁK győz.És most apa küzd a lelkével.Pedig apa nagyon jó ember.
2011. júl. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
22:38 Facebookon keringő sz*r, a valósághoz-semmi-köze, lelkiismeretfurdalásos történeteket nem kérünk. Undorítóak. Ha meghal valaki, akit elhagy a szerelme, azért nem a szerelme a hibás. Ha öngyilkos lesz, gyenge volt, ha beteg volt, nem volt szerencséje. Nem a szerelme miatt lesz rákos vagy öngyilkos. Nem kell lelkiismeretfurdalást éreznie.
2011. júl. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!