Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnál egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnál egy olyan pasival aki folyamatosan kritizálja a külsődet?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, barátom 25. Ő jobban néz ki nálam és ezt erősen érezteti is velem. Sokszor beszólogat van amikor viccesen, de ez nekem nagyon rosszul esik, mert egyébként mások szerint szép vagyok és adok magamra, nem vagyok igénytelen. Beszólogat pl. olyannal kapcsolatban hogy narancsbőröm van, vagy ha épp zsíros a hajam, volt már olyan beszólása is hogy örüljek hogy ilyen jó pasim van (ezt nevetve mondta, de szerintem ennek is van alapja), erre énis viccesen mondtam neki hogy ő is örüljön hogy szép barátnője van, erre elkezdett fintorogni... Sokszor beleköt az öltözködésembe, pedig nem öltözöm szarul, giccsesen, k-urvásan, csak átlagosan, szeretem a kényelmes viseletet, nem vagyok cicababa se, de fiús kinézetű sem. Ha épp ki van száradva a bőröm az a baja, ha veszek egy új ruhát általában leszólja. Az az érzésem vele kapcsolatban, hogy szerinte csak ő néz ki jól, ő öltözködik jól és én meg egy ratyi vagyok mellette. Nem mondom, van amikor megdícsér, de sokkal több kritikát kapok tőle mint dicséretet. 3 éve vagyunk együtt, tudom, hogy szeret, már sokszor bebizonyította, de akkor kérdezem én, hogy minek szeret ha ennyi kivatnivalója van a külsőmben? Vagy az önbizalmamamt akarja lerombolni? 2 napja éreztetem vele hogy van valami bibi, de még nem mondtam el neki hogy mi a bajom, szinte könyörög hogy mondjam el, de valamiért nem tudom. Ciki nekem erről beszélni. Hogy mondjam el? Elmondjam egyáltalán?
2011. júl. 4. 20:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Szereted?
2011. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Én elmondanám, hátha észbe kap.
2011. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
Én a világon semmit nem akarnék megértetni vele, egyszerűen csak kidobnám. Egyébként pedig rosszul gondolod, ez a pasi téged nem szeret. Aki szereti a másikat, az nem tesz ilyet.
2011. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%

Nekem volt egy ilyenem. Kidobtam. Megmondtam neki, hogy bocs, de a földbedöngöli az önbizalmamat, és nincs erre szükségem. A megváltozok meg nem érdekelt, mert mivel állandóan ilyeneket mondott úgy is úgy álltam volna hozzá, hogy tudom mit gondol most és legszívesebben mondaná, csak nem meri.

Találtam egy olyat, aki nem emlegeti azt ami nem jó rajtam, ha én említem, akkor mondja, hogy szívesen masszírozza, vagy menjek el ilyen-olyan kezelésre, ha gondolom, de sose űzne gúnyt abból, hogy narancsbőrös a s3ggem.

2011. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
mond meg neki,hogy ha nem tetszik neki amilyen vagy,akkor keressen egy tökéletes embert maga mellé!Csak sajnos olyan nincs,mert a földön nincs tökéletes ember.
2011. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
Hát én nem maradnák vele már épp azért sem , mert aztán ha összeköltöznétek egyszer, akkor, majd a főztödet, meg minden mást kritizálni fog, mert szerintem anyuci kisfia, meg még beképzelt is. Egy pasinak nem kritizálni, hanem dicsérni kell a barátnőjét, ha már úgy tetszett neki elejében ahogy van.
2011. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem mindenképp beszélj vele, ez nem normális. Sőt csak rosszabb lesz, ha ennyiben hagyjátok a dolgot. Az oké, hogy ő jól néz ki, de ne várjon tökéletességet senkitől, olyan nem is létezik. A fiúk amúgy tapasztalataim szerint (bár az még nem sok van, de azért érted :D) nem nagyon szokták észrevenni a narancsbőrt vagy az ilyen hasonlókat, főleg ha egyébként ápolt és igényes vagy (ahogy azt írtad is).


Mindenképp szólj neki hogy ezek a kritikák nem esnek jól, még ha csak viccnek szánja, akkor sem. Ha meg normális lány helyett cicababa kell neki, magára vessen...de sok sikert, hátha jobban figyel majd ezután :)

2011. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
96%

Én mindössze eddig a mondatig olvastam:

"20 éves lány vagyok, barátom 25. Ő jobban néz ki nálam és ezt erősen érezteti is velem."


Ezalapján: első lépés egy alapos beszélgetés, hogy legyen fogalma arról, mit jelent a lovagias férfi kifejezés.

Ha nem veszi az adást, akkor szerintem kalap, kabát.

2011. júl. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
97%

Tudatosan, vagy ösztönösen, de így rombolja porig az önbizalmad. Ne merj vele szakítani, mert úgyse találsz még egy ilyet mint ő.

Azt tehessen veled, amit akar, mert úgysem mered otthagyni.


Nem maradnék vele egy percig sem.

Minek???

Azért, hogy bántson, megalázzon, meg dugogathasson?? Azért vagyok együtt egy férfival, mert az együtt töltött idő minden percét élvezem.


Lapát.

Aztán gondolkodhat, hogy a szép külsején kívül mit tud még felmutatni, mint férfi, mert ez számára is mulandó.

Amúgy meg egy beképzelt bunkó kö.csög.

.... és neked egy ilyen kell?!?!?

Ennél jobbat érdemelsz. És ezt nyugodtan az orra alá dörgölheted.

2011. júl. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem sem szeret, és valószinû, hogy neki is van komplexusa, szeretné elérni, hogy neked is teljesen elvegye az önbizlmadat. Nem maradnék vele, elküldeném jobb eghajlatra.
2011. júl. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!